שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Vampire Prosecutor 2

Needle_2 Vampire Prosecutor 2 Needle_2
פורסם לפני 2926 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

העונה השנייה של Vampire Prosecutor שודרה בערוץ הכבלים OCN בקוריאה בין החודשים ספטמבר-נובמבר 2012. העונה כוללת 11 פרקים (פרק פתיחה כפול ועוד 10 פרקים באורך רגיל).

העלילה ממשיכה את הקו של העונה הראשונה (שעליה כתבתי כאן).
התובע הערפד ממשיך במלחמתו הבלתי מתפשרת בפשע, ובמקביל מנסה להתחקות אחרי שרשרת האירועים, האנשים והערפדים שגרמו לו להפוך לערפד.
מרבית השחקנים הקבועים והדמויות של העונה הראשונה חזרו גם לשנייה, וזו ההזדמנות לשים כמה תמונות:

התובע-ערפד מין טה-יון (יון ג'ונג-היון, Jejoongwon, "ממזרח לעדן")

התובעת יו ג'ונג-אין (לי יונג-אה, "אילג'ימה")

הבלש הוואנג סון-בום (לי וון-ג'ונג, הזכור כרשע מ"אילג'ימה")

הכלבוייניק צ'וי דונג-מן (קים ג'י-יונג, Color of woman)

אחת התוספות לקאסט – חוקר מקרי המוות ג'ו גונג-היון (לי קיונג יונג, שמשחק בעיקר בסרטים)

התרשמות אישית:
העונה השנייה, ממש כמו הראשונה, הייתה מתוקתקת וקולחת, עם שילוב מוצלח של אקשן, מסתורין והומור. מקרי הרצח שנחקרו היו מורכבים ומרובי טוויסטים, ולעתים היו מסובכים מדי בשבילי (כך שנעזרתי לא פעם בדרמבינס כדי לפענח את הרמזים). בנוסף לכך, נרשמה עליית מדרגה באלימות שהייתה קשה יותר מבעונה הראשונה. למרבה המזל, הצליחו לאזן את האלימות עם מינון גבוה של הומור, כך שהסך הכל היה מהנה למדי מבחינתי.

יון ג'ונג-היון היה מעולה גם בעונה השנייה והדמות הזו פשוט תפורה עליו, ואני לא יכולה לדמיין שחקן אחר שהיה נכנס באלגנטיות כזו לתפקיד התובע הערפד – הוא מגניב, קליל, סקסי וגם רציני עד אימה כשצריך. אחת מנקודות החוזק של הסדרה טמונה בכימיה שלו עם הבלש הוואנג – יש ביניהם מערכת יחסים שיש בה המון תמיכה לצד עקיצות הדדיות, והם מבינים אחד את השני בלי יותר מדי מילים. בכלל, היחידה שלהם היא מעין משפחה, והדינאמיקה ביניהם מאוד מהנה לצפייה.

לי יונג-אה נראתה מהממת בעונה הזו, אבל הייתה לי תחושה שהדמות שלה הייתה בצל, ושהפוטנציאל שלה לא מוצה. לעומתה, דווקא השחקן הצעיר שמגלם את דונג-מאן הטירון, זכה לזמן מסך משמעותי וסיפק כמה מהרגעים הקומיים והכיפיים של העונה הזו, והייתי שמחה לראות אותו בתפקידים נוספים.

מאחר שלא הכנתי שיעורי בית ולא ריעננתי את זיכרוני באירועי העונה הראשונה, היה לי קצת קשה לעקוב אחרי הקשת העלילתית שהתמקדה בשורשי ההתערפדות (ושוב תודה לדרמבינס על השלמת הפערים). הקשת הזו מגיעה לשיא בפרקי הסיום, שבהחלט מניחים את היסודות לעונה השלישית, שאני מקווה שתצא לפועל. אני אישית מוכנה לראות את התובע הערפד עוד כמה וכמה עונות...

טיזר:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)