שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אז סיימתי לצפות ב"ממזרח לעדן"

אז סיימתי לצפות ב"ממזרח לעדן" Dollar_2
פורסם לפני 2921 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

והנה כמה מילים פזורות לסיכום...

בשורה התחתונה, הסדרה הזו לא הייתה כוס הסוג'ו שלי. השחקנים היו טובים, רובם ככולם, אבל פיתוח העלילה והדמויות והטון הכללי של הסדרה לא היו לטעמי כלל וכלל. זו הייתה דרמה שהתהדרה בגלריה מרשימה של כוכבים ובתקציב גדול, ושאפה אולי להיות "גדולה מהחיים" (לפעמים האווירה הזכירה לי דווקא סופר סואופס כמו "דאלאס" ו"שושלת"), אבל משהו שם היה חסר לי ולא שכנע אותי.

לגבי הפרישה המתוקשרת של לי דא-הא – זה אולי יכול להתפרש כהתנהגות לא מקצוענית מצד השחקנית, אבל בכנות, אני מתפלאת שהיא החזיקה מעמד כ"כ הרבה זמן לנוכח הדמות המאכזבת והלא ברורה שכתבו לה. בסינופסיס הראשוני, הדמות שלה תוארה כ"פאם פאטאל בוגרת וחזקה", אבל בפועל לא נשאר מזה הרבה עם השלוש דקות בממוצע שהיא זכתה להן בפרק. כמו שכתבו באחת התגובות שקראתי, אפילו כלוב הציפורים זכה ליותר זמן מסך ממנה.

ובכלל, בדרמבינס טענו שמה שקרה מאחורי הקלעים היה לא פחות מעניין מהעלילה עצמה – עזיבת שחקנים, חילופי תסריטאים, תקציבים מקוצצים – מה שגרם לקיצוצים בשכר ולכוכב הראשי, סונג סונג-הון, לוותר על חלק משכרו עד לסיומה של הסדרה.

בכל מקרה, הסדרה זכתה לרייטינג נאה ביותר וגם לפרסים, כולל פרס הדסאנג לסונג סונג הון (במשותף עם קים קיונג מין מ"בטהובן וירוס"). סונג סונג הון הצטנע וטען שאינו ראוי לפרס. באירוע הסיום של הסדרה הוא טען שהדמות שלו לא הראתה טווח רחב של שינוי ושהוא הרגיש את המגבלות שלו כשחקן. יחד עם זאת הוא ציין שהרגיש שהשתפר בכל מה שנוגע לניתוח ולהבנת דמויות, אבל עדיין יש לו הרבה על מה לעבוד.

באותו אירוע יון ג'ונג הון סיפר שהגרון שלו כואב מרוב צעקות ובכי שנדרשו ממנו בסדרה, ושהוא ישמח להשאיר את דונג-ווק מאחור לטובת תפקיד קליל, כייפי ורומנטי יותר. סונג סונג-הון הביע רצון לגלם רשע, אך נראה לי שזה טרם קרה מאז...
בכל מקרה, כיף לראות אותם מחייכים בתמונה הזו, אחרי מה שעבר על הדמויות שלהם בסדרה:

גרייס הייתה מבחינתי המרעננת הרשמית של הסדרה, ועזרה לי לשרוד אותה עד סופה...

סצנת הסיום הייתה לטעמי דווקא אחת היפות בסדרה. ואני אוהבת גם את השיר שמלווה אותה – No one else של לי סונג-צ'ול:

ואני לוקחת איתי מהסדרה הזו גם שיר נוסף שלו מהפסקול – אין עליו בבלדות לב_עיניים

וכמובן – אני מצדיעה למתרגמות על הסבלנות וההתמדה בפרויקט הארוך והמורכב הזה. אני בטוחה שזה לא היה פשוט בכלל... כל הכבוד! Clap_S

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)