שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Kimi wa petto

Smiley_Dog Kimi wa petto Smiley_Dog
פורסם לפני 2920 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה היפנית Kimi wa petto (אתה חיית המחמד שלי) שודרה בערוץ TBS בשנת 2003, ויש לה 10 פרקים שזכו לרייטינג ממוצע של 11.9%. הסדרה מבוססת על מנגה, והיא זכתה גם לעיבוד קולנועי בסרט הקוריאני You're my pet (בכיכובם של קים הא-נול וסוקי).

העלילה (באדיבות Fanservice שתרגמו בזמנו 6 פרקים לעברית):
אוואיה סומירה (קויוקי) היא אינטליגנטית, משכילה, קרייריסטית ואסרטיבית. היא עיתונאית מצליחה בעיתון גדול. קשוחה וחדת לשון. בתוכה, סומירה הסגורה, עדינה וביישנית, חסרת ביטחון וכמהה לאהבה.
כולם שונאים אותה בעבודה. גברים לא אוהבים שהיא עצמאית וגבוהה. נשים שונאות שהיא חכמה וחזקה.
החבר שלה לשעבר עזב אותה בגלל תסביך הנחיתות שלו.
ואז... היא מוצאת את מומו (ג'ון מטסומוטו שמוכר מ"האנה יורי דנגו", וזכה לכינוי הכשר למהדרין ג'חנון) בקופסת קרטון בפתח הבניין שלה בלילה גשום.
הוא אנושי, יש לו שם אמיתי וזהות אמיתית, אבל הוא מוכן לקבל על עצמו כל תפקיד בחייה של סומירה צ'אן.
היא מסכימה לקבל אותו בביתה... כחיית מחמד.

התרשמות אישית:
טוב, שמעתי לא מעט המלצות על הסדרה הזו, ובחרתי לצפות בה בעיתוי הזה, כי התאים לי משהו קצר אחרי ה-56 פרקים של "ממזרח לעדן". אמנם העלילה נשמעת ביזארית משהו, אבל בכ"ז חשבתי שיש כאן פוטנציאל לדרמה חמודה, מקורית ורעננה. לצערי די התבדיתי, כי למרות שהיו רגעים חביבים, בגדול הדרמה השרתה עליי תחושה מוזרה ועמומה, והייתה אטית מדי בשבילי ולעתים אף משעממת.
אם היוצרים ניסו להעביר איזשהו מסר לגבי יחסים בין בני אדם לעומת יחסים עם חיות מחמד, אני לא בטוחה שהבנתי למה התכוון המשורר...

גולת הכותרת מבחינתי בסדרה הייתה התרגום המשעשע של ג'ני, וחבל שהיא לא השלימה את הפרויקט. הנה דוגמית שהעלתה חיוך על פניי (באחד הרגעים הנדירים שבהם הדמויות שותקות קצת והמתרגמת יכולה להתפרע Smiley_Silly):

השחקן הראשי, זה ג'ון מטסומוטו
מי שלא מכיר, אז הגיע הזמן
הוא זמר ושחקן ודי מצחיק האמת
ומאוד, מאוד מוכשר
אבל את זה אתם בטח רואים בעצמכם
טוב, עוד מעט כבר נגמר לי הזמן
אבל רק שתדעו, ש...
למרות שרשמית וחוקית מטסוג'ון (כן, ככה קוראים לו בחבר'ה)
שייך לג'וני אינטרטיימנטס,
בעולם ה"נדמה לי", הוא כולו שלי
(האמת שכמוני חושבות עוד מאות אלפים)

וכאן היא פונה לדמות הנשית הראשית:
מגיע לך! למה גירשת אותו? לא עדיף היה לקפוץ עליו כבר
ליד מכונת השתייה ולקרוע ממנו את הבגדים המכוערים שלו?

טריילר (נדמה לי שהסדרה המתורגמת לאנגלית זמינה במלואה ביוטיוב):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)