שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

נשות השמש- (ללא ספויילרים)

נשות השמש- (ללא ספויילרים)
פורסם לפני 2915 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

נשות השמש היא דרמה בת 20 פרקים ששודרה ב 2008. לא ברור לי למה היא נקראת נשות השמש, אבל השם האחר בו היא מופיעה: sisters in love עוד אפילו פחות ברור לי...

http://asianwiki.com/Sisters_in_Love

הסיפור הוא מלודמרטי מאוד. וכבר הפרק הראשון מעורר השתאות וחמלה על גורל הדמויות.

הסיפור הוא סיפורן של שתי נשים. אחת שדרנית מצליחה ופופולארית, יפהפייה המהווה מודל לחיקוי והערצה בכל קוריאה, שמסתבר שחייה הם מסכת של כאב ושהחזות הזוהרת שהיא מציגה עלתה לה בעמל רב ובשקרים אינסופיים.

השנייה, סא וול, נערה יתומה וברוכת כשרונות, שמצליחה להתברג כקניינית בכל בו יוקרתי.
דרכי השתיים מצטלבות באקראי, ויחסי שנאה אהבה קינאה וידידות נרקמים ביניהן לאורך הסדרה כולה, ועד הפרק האחרון לא ברור לנו אם תנצח האהבה, השנאה, הקנאה או הנקמה.
שני הגברים שבסדרה הם ג'אנג קיו וון, המוכר לנו כג'ודקא מ"ד"ר צ'אמפ" וכמנכ"ל המרשים בסלרי מן. גם פה הוא מופיע כמדריך טקוואנדו, אבל יש לציין שהוא נראה חסון פחות מבדרמות שיופיע בהן אחר כך.

והאן ג'ה סוק, שזו הפעם הראשונה שאני רואה סדרה בכיכובו, אבל יש לו רזומה מרשים, מסתבר...
http://asianwiki.com/Han_Jae-Suk

הראשיות- שין דו יונג- קים ג'י סו, היא אחת הנשים היפות ביותר שראיתי. וכנראה גם בקוריאה יודעים את זה, כי הקלוזאפים שעשו לה בכל פרק ופרק היו מעל ומעבר למצופה...

ולצידה, בתור היתומה רבת התושיה, לי הא נא החמודה.
הדרמה, היא כאמור מלודרמה, שאני חושבת שעריכה מסויימת היתה מיטיבה עמה. יש בה הרבה קטעים מרגשים ומותחים, וגם לא מעט קלישאות והתנהגויות משונות משהו של הגיבורים.
למרות זאת, היא דרמה טובה בעיני, ובעיקר בשל המשחק המשובח של כל הקאסט, שמצליח לגרום לנו להבין את המניעים ולגלות אמפתיה גם למעשים הנוראיים ביותר שנעשים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)