שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

רונדו

Cinema רונדו Cinema
פורסם לפני 2908 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Rondo שודרה בערוץ TBS ביפן בין החודשים ינואר-מרץ 2006 וזכתה לרייטינג ממוצע של 15.5%. הסדרה מונה 11 פרקים (הראשון ארוך במיוחד – כשעה וחצי). הסדרה תורגמה לעברית ע"י אורה - Komao ואריגטו! Clap_S

העלילה (באדיבות אתר אסיה):
הכוכבים הגדולים של יפן וקוריאה משתתפים ביחד בדרמה.
נישיג'ימה שו (Takenouchi Yutaka, Nagareboshi) הוא בלש יפני שאביו נרצח בקוריאה כאשר היה ילד. בתקווה לגלות את האמת מאחורי מות אביו, שו עובד כסוכן סמוי בארגון סודי גדול.
צ'וי יונה (Choi Ji Woo, "סונטת חורף", "מדרגות לגן עדן") היא אישה קוריאנית שמבקרת ביפן בחיפוש אחר אביה הנעדר. היא פותחת מסעדה קוריאנית עם אחותה הצעירה, אך עד מהרה הגורל מפגיש ביניהם.
הזוג נפגש בפינה בטוקיו ובכך מתחיל לו סיפור אהבתם. אבל מה מחכה להם בפינה…"רונדו" של גורל ואהבה.

התרשמות אישית:
האמת, לפני שהתחלתי לצפות בדרמה, חשבתי שמדובר בקופרודוקציה יפנית-קוריאנית, אבל למרות ששחקנים קוריאניים משתתפים בסדרה (ובראשם השחקנית הראשית), זו בעיקר סדרה יפנית עם מעט סממנים קוריאנים (לטעמי לפחות). איך מצאתי את עצמי צופה בשתי דרמות יפניות תוך פחות מחודש? לא לגמרי ברור לי...

בגדול, יש לי רגשות די מעורבים לגבי הסדרה הזו. ההתחלה נראתה מסקרנת ובעלת פוטנציאל, אבל אני מודה שלא כ"כ התחברתי לכל סיפור החקירה, האקשן והמסתורין מהעבר. העלילה כוללת לא מעט טוויסטים והפתעות, אם כי בשלב מסוים זה הפך לקצת מייגע מבחינתי, ואף חששתי שזה יגלוש למחוזות המופרכים, אבל בסופו של דבר תפרו את הסיפור בצורה די הגיונית. אני חייבת לציין שבשום שלב לא הרגשתי מתח עוצר נשימה, אבל אולי זה באג אצלי (אני מסוגלת להירדם בסרטי אקשן לדוגמה).

הרגעים היותר יפים בעיניי בדרמה הם הרגעים האנושיים שלא קשורים לכל החקירות, המעקבים, המרדפים וכו'. רגעים של חברות יפה, קרבה, עזרה הדדית והטיפול בכלב החמוד שהוא אחד מהכוכבים הבלתי מעורערים של הסדרה.

אבל עם כל הכבוד לכלב, הכוכב האמיתי הוא השחקן הראשי המהמם Takenouchi Yutaka. גבר כריזמטי ומרשים ביותר. אני אשמח לראות אותו בעוד דרמה – "כוכב נופל" כבר מחכה לי על הכונן, אבל שתי דרמות יפניות בחודש זה יותר מדי בשבילי. כך שאני אחכה קצת.
לחסרי הסבלנות שבינינו, מומלץ לצפות בפרק האחרון גם אחרי כתוביות הסיום, כדי לא לפספס דבר...

ראוי לציין את הפסקול הנעים לאוזן. זה שיר הפתיחה:

וזה שיר הסיום – מי שמבצע אותו הוא לא אחר מלי סונג-צו'ל (שאוחז גם בשם הבמה היפני Rui), הזמר ששום פסקול דרמה לא שלם באמת בלי בלדה שלו...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)