שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Fugitive: Plan B

Chakalaka Fugitive: Plan B Chakalaka
פורסם לפני 2886 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Fugitive: Plan B (שידועה גם בשם Runaway) היא סדרה בת 20 פרקים ששודרה בערוץ KBS2 בחודשים ספטמבר- דצמבר של 2010. הרייטינג הממוצע עמד על 14.2%.

דמויות/ שחקנים עיקריים:

החוקר הפרטי ג'י-וו (בי/ ריין, "פול האוס", "סאנג דו, בוא נלך לביה"ס", "אהבה שיש להרוג")

ג'ין ג'יני (לי נה-יונג, ""Ruler of Your Own World, "אירלנד")

הבלש דו-סו (לי ג'ונג-ג'ין, "סיפור אהבה בהרווארד", "2 Outs in the 9th Inning","Hundred Year Inheritance ")

השוטרת יון סו-ראן (יון ג'י-סו, "שובו של אילג'ימה", Secret Love)

קאי (דניאל הני, "סאם סון המתוקה", Spring Waltz)

העלילה:
(העתקתי מהסקירה המצוינת של לינה)

במהלך מלחמת קוריאה, כמות אדירה של זהב נעלמה. כעת, 60 שנה אחרי, הזהב צץ וקבוצת אנשים מכל מיני אזורים באסיה מנסים לאתר את מקום הימצאו ולתפוס עליו בעלות.
בחורה בשם ג'יני מנסה להתקרב מסיבות נסתרות לג'י-הו, חוקר פרטי המנהל משרד בלתי חוקי לחקירות. תוכניותיה יוצאות מכלל שליטה מאחר שמערכת היחסים בין השניים תופסת כיוונים שאותם ג'יני לא צפתה מראש. בנוסף לכך, קבוצת אנשים מנסים לחסלה בגלל סוד משפחתי מהעבר שאיכשהו מתקשר לזהב הנעלם.
ג'יני נמצאת במערכת יחסים עם בחור בשם קאי, היא בטוחה שהיא אוהבת אותו ושהיא יודעת עליו הכל, אבל ככל שהיא חוקרת על עברה היא מגלה על קאי דברים מפתיעים. כל התקדמות בחקירה מרחיקה אותה מקאי ומקרבת אותה לג'י-הו.
ג'י-הו באותה העת יצא עם זמרת יפנית בשם קייקו. מסתבר שאביה של קייקו מלבד היותו איש עסקים הוא גם בוס במאפיית היאקוזה.
דו-סו הוא בלש משטרתי שנכשל כבר מספר פעמים בלכידתו של ג'י-הו, שכאמור עבר על החוק מפאת מקצועו הבלתי חוקי. לצדו של דו-סו עובדת השוטרת סו-ראן, שוטרת צעירה שאוהבת ומעריצה את דו-סו למרות שזה אדיש כלפיה.

מה מסתירה ג'יני? במי היא תבחר בסופו של דבר, בארוסה קאי או בחוקר ג'י-הו?
האם דו-סו יצליח לתפוס סוף סוף את ג'י-הו? האם האדישות שלו לשוטרת סו-ראן תגיע לקיצה?
כל התשובות לשאלות בסדרה: Plan B

התרשמות אישית:
הסדרה הזו הייתה הפתעה נעימה בשבילי. יש כאן אקשן קליל ומהנה עם ערך מוסף מבחינתי. אולי לא גיליתי את הזהב, אבל בהחלט מצאתי כאן כמה פנינים, וגם סצנות מרגשות ומעוררות מחשבה שיישארו איתי.
הסדרה הזו מגיעה מבית היוצר של התסריטאי והבמאי של "צ'ונו" (ציידי העבדים), ולכן אולי אין פלא שהיא נראית כמו מפגש מחזור של הסדרה ההיא – מבחינת שחקני המשנה ותפקידי האורח. אבל בעוד שצ'ונו נראתה לי כמו סדרה גרנדיוזית שקצת מאוהבת בעצמה, "הנמלט" לרוב לא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות, וזה אולי אחד מסודות הקסם שלה בעיניי. גם באמצע סצנת אקשן מותחת, יכולה להיות איזו בדיחה או קריצה, ואני נהניתי מזה מאוד כי אני לא חובבת אקשן גדולה ביסודי. יש כאלה שטוענים שהעלילה פשטנית יתר על המידה, אבל מבחינתי היא הייתה מתוקתקת וקלה לצפייה.

הקאסט בסדרה הזו פשוט מעולה לטעמי. אני מחבבת מאוד את ריין, וכאן הוא היה במיטבו בתפקיד שאיפשר לו להראות את הפן הקומי והדרמטי שלו, וגם להיות Badass כמו שהוא יודע.

אני מודה שלקח לי קצת זמן להתרגל ללי נה-יונג במראה הבוגר שלה. זכרתי אותה כטום בוי מקסימה מהסדרה Ruler of Your Own World, אבל גם כאן היא הוכיחה את עצמה – עם דמות נשית שווה בהחלט שמשלבת כוח ופגיעות, ולשם שינוי היא לא על תקן "העלמה במצוקה". הכימיה שלה עם ריין הייתה נהדרת, ונהניתי מהצמד הזה יותר ויותר ככל שהעלילה התקדמה.

דניאל הני כקאי היה נעים לעין ולאוזן – הוא עבר באופן רנדומלי מקוריאנית לאנגלית, ונשמע לי לפעמים כמו פוליטיקאי. בסה"כ נראה שהדמות הלמה את מידותיו, והוסיפה לניחוח הבינלאומי של הסדרה – שצולמה במס' ארצות – יפן, הפיליפינים ועוד.

אבל עם כל הכבוד לקאסט המצוין – לבי בסדרה הזו היה שייך ללי ג'ונג-ג'ין לב_עיניים זו פעם ראשונה שאני רואה אותו בפעולה, והוא הקסים אותי לחלוטין כשוטר הנחוש והמהמם (כמה שיותר מיוזע ומלוכלך – מבחינתי יותר טוב לב_מאושר). הוא היה הפייבוריט שלי בסדרה, וחיכיתי במיוחד לסצנות המשותפות שלו ושל יון ג'י-סו (מבחינתי היה אפשר לתת להם סדרת בת משלהם...), ולמרדפים הבלתי פוסקים שלו אחרי ריין הנמלט. היה ביניהם ברומנס מעולה גם מאחורי הקלעים, כפי שאפשר היה לראות בפרק הספיישל. הבחור זהה דורש הודעה נפרדת...

יש לציין לטובה את שחקני המשנה שגילמו שורה של טיפוסים ייחודיים ו/או קורעים, כולל הבלש הפרטי הנחוש ג'יימס בונג, החוקר הפרטי נאקמורה ועוד ששיחקו במשחקי חתול ועכבר סטייל "הגונב מגנב פטור".

הפסקול היה אחלה, צילומי החוץ מושקעים ובשורה התחתונה נהניתי מאוד. אמנם היה מהלך עלילתי שביאס אותי קשות ושהייתי שמחה לשכתב (אני עושה את זה בדמיון שלי), אבל בסה"כ, הסדרה הזו תיזכר אצלי לטובה ובאהבה
וכמובן תודה לטל על התרגום לעברית ולרבקה על ההגהה.

שיר קצבי מהפסקול (ללא ספויילרים משמעותיים, בעיקר אפשר להתרשם מהאווירה):

שיר שקט:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0620)