שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Tree of heaven - עץ גן העדן

Tree of heaven - עץ גן העדן
פורסם לפני 2871 ימים     מאת naond     אין תגובות    

עץ גן העדן.
בוא נגיד שהסיכויים שאני אי פעם אצפה בדרמה הזאת היו אפסיים ביותר. לא תכננתי בחיים שהדרמה המאובקת הזאת, ששכנה איפשהו עמוק למטה בדרמות של ASIA 4HB, תגיע לרשימת הצפייה שלי ותיכנס לי עמוק בלב. במיוחד לא בתקופה הזאת, שעמוסה בדרמות קוריאניות חדשות ומוצלחות! אבל נראה שהגורל החליט להתערב בדרכי...
אז ביום משועמם ביותר שלי, בעודי מרפרפת על הדרמות באסיה, הדרמה הזאת לכדה את עיניי. ובכל יום אחר הייתי פשוט ממשיכה הלאה כי אני האחרונה שתראה עוד דרמה של PARK SHIN HYE. אבל נתתי לה הזדמנות, ואני שמחה שעשיתי את זה.

עץ גן העדן מכילה 10 פרקים, בחלקם מדברים רק יפנית ובחלקם מדברים קוריאנית ואני מניחה שזה הקסם שבה. היא דרמה קטנה שמלאה ברגעים אנושיים, מיוחדים ובעיקר עצובים.

הדמויות:

פארק שין היי בתפקיד האנה - (שיחקה גם ב- heartsrings, you are beautiful)

פארק יפה מאוד ונותנת משחק אמין.

לי ואן - lee wan (אחיה של Kim tae hee יש לציין)... הדרמה הראשונה שאני רואה בכיכובו! שחקן מדהים ביותר!

אז לעלילה:
האנה היא נערה צעירה ויתומה מאבא, שאמה מתחתנת מחדש. היא דוברת רק יפנית, על אף שהיא ממוצע קוראיני, היא ואמה ערקו ליפן בגיל צעיר מאוד. וככה מצטרפים לחייה אביה החורג ואחיה החורג, יון סו. האנה מקבלת אותם בברכה, מאושרת על משפחתה החדשה. היא מנסה לתקשר עם אחיה החורג, אבל עד מהרה היא מגלה שהוא לא מדבר בכלל ושהוא לא רוצה שום קשר איתה. אבל היא לא מוותרת ועושה הכל על מנת לפתוח אותו בפניה. לאורך כל הדרך, היא נמצאת שם בשבילו, תומכת בו, ומלמדת אותו מהי אהבה. הבעיה היחידה היא שהיא אוהבת אותו בתור אח "OPPA" והוא מתאהב בה לבסוף בתור אישה. מכאן מתחילה האהבה הבלתי אפשרית שלהם, שכן הם אחים חורגים.

דעתי האישית:
הדרמה הזאת הדהימה אותי לחלוטין. קודם כל, תתרגלו לראות הרבה שלג, נופים מדהימים ובעיקר סצנות מדהימות, מרגשות, ומלאות בתשוקה (כן גם אני התפלאתי על פארק שכן בדרמות הקודמות שלה היא הייתה פחות מנזירה). הכימיה המטורפת שמועצמת בשל היותם אחים בין שני הדמויות מורגשת לאורך כל הדרמה ואי אפשר שלא לכאוב את הכאב שלהם.
ברגע שיון סו נפתח אליה, הוא כמו טורנדו שאי אפשר לעצור אותו. הוא מלא בתשוקה ואגריסיביות, מה שרק גרם לי להיסחף עוד יותר. שניהם באמת דפקו את המשחק של החיים שלהם בדרמה הזאת.

אני אתן לתמונות לדבר בשם עצמן:

תוקן על ידי ההרצליינית 7/3/2013 22:42

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)