שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

QUE SERA SERA

QM_01 QUE SERA SERA QM_01
פורסם לפני 2875 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

QUE SERA SERA היא סדרה קוריאנית בת 17 פרקים ששודרה בין החודשים מרץ-מאי 2007 ברשת MBC.

דמויות/ שחקנים:

קאנג טה-ג'ו (אריק מון, "פניקס", Strongest Chil Woo, "המרגלת מיונג וול")

האן יון-סו (ג'ונג יו-מי, I Need Romance)

צ'ה הי-לין (יון ג'י-היי, Ghost)

שין ג'ון-היוק (לי קיו-האן, "סאם סון", "נשמה", Can You Hear My Heart)

העלילה (באדיבות לינה כמובן):
קאנג טה-ג'ו הו עובד למחייתו כשכיר בבניין משרדים, הוא מין פלייבוי שאוהב לצאת עם בחורות עשירות ונהנה מן המתנות שהן נותנות לו. שין ג'ון-היוק הוא בחור פגיע עקב בעיות משפחתיות ועבר כאוב אך הוא מוכשר ובעל חזות נאה. שניהם מתאהבים בו זמנית בגיבורת הסדרה, העונה לשם האן יון סו, בחורה צנועה שדואגת לפרנסת אמה הנוכלת ואחותה הקטנה והחולה.

צ'ה הי-לין היא בתו של מיליונר, בעל אותו מפעל שבו עובדים קאנג טה-ג'ו ושין ג'ון-היוק. היא בחורה מוכשרת ומושכת ששואפת להיות מעצבת מצליחה בכוחות עצמה ולא בזכות שם משפחתה המיוחס. לכן, היא מסרבת לעבוד בחברה של אביה ומקימה משרד משלה שאינו תחת שרביטו של אביה העשיר. היא בחורה עצמאית ואימפולסיבית, שאמנם מצליחה בעבודתה אבל היא כשלה במערכות יחסים. היא התאהבה בשין ג'ון-היוק אך הוריה סירבו נחרצות לקשר ביניהם, משום שהם גדלו בעצם כאחים, גם אם לא קיים כל קשר דם בין השניים.

צ'ה הי-לין, שמאסה בניסיונות של הוריה לשדכה לגברים בעלי מעמד רם, מחליטה לשכור גבר שישמש כבן זוגה. היא מחליטה לשכור את קאנג טה-ג'ו, מאחר שהיא מודעת לאהבתו הגדולה לכסף. מה שהיא לא תיארה לעצמה הוא שהיא באמת תתאהב בו, בזמן שהוא לראשונה בחייו התאהב אף הוא אבל לא בה אלא בהאן יון סו, מה שייאלץ אותו להגיע להחלטה מה יותר חשוב לו בחיים... אהבה או כסף?

התרשמות אישית:
האמת, התלבטתי בכלל אם לכתוב סקירה על הסדרה הזו, מאחר שהיא לא השאירה עליי את חותמה... אבל בכ"ז החלטתי להוסיף כמה מילים. בחרתי לצפות בסדרה הזו כמו שאני בד"כ בוחרת סדרות – ע"פ תחושת בטן ומתוך רצון לגוון בז'אנרים ובסגנונות. בסקירות האוהדות על הסדרה נכתב שלא מדובר בדרמה קוריאנית טיפוסית אז החלטתי לתת צ'אנס.

ההתחלה אכן נראתה בעלת פוטנציאל ועשתה רושם קצת שונה, אבל ככל שהעלילה התקדמה היא דשדשה לטעמי, ואני הלכתי ואיבדתי עניין במרובע הרומנטי. בסופו של דבר לא ממש עניין אותי מי יסיים עם מי (אם בכלל... מצדי ארבעתם יכלו להישאר לבד או להיחלץ מהמרובע המעיק משהו לטעמי). מדי פעם היו רגעים שבהם הרגשתי משהו כלפי דמות כזו או אחרת, אבל אלה היו רגעי חסד נדירים ביותר.

לגבי הסצנות המסיימות את הסדרה, קראתי פרשנות שלפיה מדובר בעצם בפנטזיה של אחת הדמויות ולא במשהו שאכן קרה. נראה לי שדווקא הפרשנות הזו הופכת את הסצנה למעניינת יותר ממה שחשבתי, אבל עדיין לא משנה את התמונה הכללית מבחינתי.
איכשהו במהלך שיטוטיי ברשת הגעתי גם לסקירה של ג'ני האחת והיחידה – שכתבה שמי שמחפש נשיקות מקור (נשיקור) שיחפש במקום אחר, כי אריק לא מתעסק בקטנות... ואכן כך Smiley_Smile

פתיח הסדרה (נחמד דווקא. פעם ראשונה שאני צופה בו):

קליפ עם אותו שיר:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1543)