שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

full house-take 2

full house-take 2
פורסם לפני 2866 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אם היו אומרים לי שיש סדרה משלבת בין "אתה יפהפה" ו "פול האוס", אני חושבת שהייתי פוטרת אותה ב"לא בשבילי"
אבל איכשהו "פול האוס טייק 2" משלבת בין הסדרות הללו ומתעלה על שתיהן.
(זה לא אומר שהיא סדרת מופת, כן? אבל היא בהחלט סדרה קלילה ומשעשעת על חייהם של שלושה צעירים.
לי טה איק וקאנג הויינים הם כוכבי על של נערות. צמד זמרים ששר שירים מתקתקים ורוקד במיקצבים הנכונים.

הנה לי טה איק, שחדי העין יזהו כיפיוף מ"פסטה"
והנה החצי השני שלו: קאנג הוי נים (שמאוד הזכיר לי את ג'רמי מ"אתה יפהפה")

ג'אנג מאן אוק היא נערה שגדלה אצל סבה, מאסטר בהאפקידו (מעולם לא שמעתי על אמנות לחימה בשם זה...חייבת להתוודות.)
ולמרות שהיא יכולה לכסח כל מאיים פוטנציאלי, היא לרוב מעדיפה לתפור בגדים ולעצב אותם.
כולם מתפעלים מיכולותיה המופלאות כסטייליסטית, אך אני בעיקר הזדעזעתי מתסרוקת הפודל שהצמידו לה

חייהם של השלושה משתלבים באופנים צפויים ולא צפויים, והדרמה מתובלת בשירי פופ קלילים שגרמו לי לרצות להמריץ...
לתרגום העברי המושקע והמצוין אחראית רבקה ניסן, מנהלת פורום ויוה- שאם אינני טועה זהו תרגומה הראשון. לאור האיכות לא נותר לי אלא לאחל לה ולנו- שכן ירבו...

לסיכום: מדובר בסדרה מהנה, קלילה, ששופכת אור נוסף על עולם הבידור הקוריאני ועל העובדה שכוכבים גדולים הם בד"כ בובות קטנות של סוכנים מרושעים. אז תהנו!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1582)