שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מלך הדרמות- the king of drama

מלך הדרמות- the king of drama
פורסם לפני 2850 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

למלך הדרמות של תחילת הסדרה המיוחדת הזו, בת 18 הפרקים, ששודרה ממש לאחרונה, עד ינואר 2013, בקוריאה, קוראים אנתוני קים. הלא הוא קים מיונג מין הוירטואוזי)

הוא צבעוני, הוא חסר מצפון וחסר פחד, והוא יעשה הכל כדי למקסם את הרווחים שלו מהדרמה. וכשאני אומרת הכל- אני מתכוונת הכל.
לי גי און היא עוזרת תסריטאית צעירה ומלאת חן וחמידות(השחקנית ג'אנג ריו וון, המוכרת לנו מ"סאמסון" ו"מאיזה כוכב את")

שהגורל האכזר מפגיש אותה עם אנתוני קים, וגורם לה...

טוב, אני לא באמת יכולה לספר מה קורה בסדרה הזו, כי הדברים קורים בקצב מסחרר, ו"מלך הדרמות" מתכתבת עם כל קלישאה שאי פעם ראינו במלודרמות, אבל ברגע האחרון עושה פניית פרסה ומסתובבת לכיוונים אחרים לגמרי.
אתה חושב שאתה הולך לראות מה שכבר ראית מאות פעמים, רק כדי למצוא את עצמך מופתע. ניכר שמי שעשה את הסדרה הזו מבין בדרמות.
אני אישית מודה ומתוודה, שאחרי שראיתי את הדרמה הזו, אני כבר לא יכולה לראות את עולם הדרמות באותה צורה.
אני פתאום מבינה כמה פרסומות סמויות דוחפים לנו, וכמה אנחנו נתונים לחסדיהם של מפיקים ותסריטאים ואנשי טלויזיה שאלוהי הרייטינג מולך בהם, ולאמנות אין שום ערך.
גם ההצצה לעולם השחקנים של קוריאה, כפי שהוא מתגלה פה מעורר חיוך והשתאות.
כולנו מודעים לפער בין התדמית של השחקנים למציאות שלהם, ולא פעם מראים את זה בדרמות שמתייחסות לשחקנים (כמו ב"אהבה מופלאה", למשל) אבל יש פה כל כך הרבה דברים של מעבר...
כך למשל, צמד שחקנים ידוע שמשחק זוג אוהבים- והעיתונים אפילו מדביקים להם רומן, לא באמת סובל זה את זה, וממציא חדשות לבקרים דרכים לאמלל את הפרטנר על הסט.
אז לפני נשיקה הבחור לועס שום, ואני לא יכולה שלא לתהות אם הסיפור הזה מבוסס על סיפור ידוע שמוכר לברנז'ה הקוריאנית, ומי הבחור שמתכוונים אליו...525

למרות שפע הרגעים הציניים היו בדרמה רגעים מורכבים שגרמו לי אפילו לדמוע. בעיקר בזכרונות הילדות של אנתוני. (הילד ששיחק אותו, בניגוד לילדים השחקנים הקוריאנים, היה פשוט מעולה!)
הדבר היחידי שהפריע לי בסדרה - היתה הכימיה (או בעיני חוסר הכימיה) בין הזוג הראשי. למרות ששניהם שחקנים מצויינים, פערי היופי והגיל בינה לבינו היו כאלה שהיקשו עלי לקנות אותם כ"זוג פוטנציאלי."
אבל ניכר שהיוצרים מודעים לכך, והם זרקו לא מעט בדיחות בכיוון.
ובכל זאת, זו אחת הדרמות הטובות שראיתי ושיר הנושא שלה מכשף...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)