שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Shut Up: Flower Boy Band

חשמלית Shut Up: Flower Boy Band חשמלית
פורסם לפני 2811 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הדרמה Shut Up: Flower Boy Band שודרה בערוץ הכבלים tvN בין החודשים ינואר-מרץ 2012. היא חלק מהמותג Oh! Boy שהביא לנו סדרות כמו Flower Boy Ramyun Shop ו-Flower Boy Next Door, ובקרוב גם את Dating Agency; Cyrano (גרסה טלוויזיונית לסרט). אין קשר עלילתי בין כל הסדרות, מלבד העובדה שהגיבורים שלהן בד"כ צעירים ורעננים.

העלילה:
זה סיפורם של כמה חברים, תלמידי תיכון מבריזנים, שמקימים את להקת הרוק המחתרתית Eye Candy. לאחר שהתיכון השכונתי שלהם נסגר ותלמידיו נפוצים לכל עבר, הם מוצאים את עצמם בתיכון אליטסטי, שמנהליו מתים להיפטר מהתלמידים הבעייתיים. באותו תיכון הם פוגשים גם את יריביהם המרים והסנובים – ילדי השמנת שהקימו את להקת Strawberry Fields, ובחורה יפה אחת שהופכת להיות המוזה של מנהיג הלהקה הכריזמטי. בדרך יש מאבקים בתוך הלהקה ומחוצה לה, חברויות שעומדות לא פעם במבחן, אהבה (בקטנה...), חיפושי דרך מוזיקליים ואישיים, דילמות ובחירות ועוד.

רשמים אישיים:
הגעתי לסדרה הזו כמעט נטולת ציפיות (או יותר נכון ציפיתי למשהו קליל במשקל נוצה) והופתעתי לטובה ובגדול. הדרמה עוסקת אמנם בתיכוניסטים, ובכל זאת היא הצליחה להיות לטעמי בוגרת, רגישה, מעמיקה ומהנה – שילוב שהוא לא מובן מאליו. מעבר לזה, התחברתי מאוד, כמעט מהרגע הראשון, לטון המחוספס, הגולמי והריאליסטי של הסדרה, שהזכירה לי לפעמים את הסדרה האוסטרלית הנוסטלגית "תיכון הלבבות השבורים".

בתחילה חשבתי שהעלילה תתפתח בכיוון מסוים, ואז היה מהלך שהפתיע אותי מאוד (כי לשם שינוי לא קראתי כמעט שום דבר על הסדרה לפני שצפיתי בה, אפילו לא עיינתי ברשימת השחקנים – וטוב שכך). זה היה מסוג המהלכים שטורפים את הקלפים, ולא לגמרי ידעתי אם הכיוון החדש ימצא חן בעיניי, אבל מסתבר שכן, וזה הפך את הסדרה לעוד יותר מיוחדת בעיניי. גם בקווי עלילה שנראו מוכרים וכמעט קלישאתיים בסדרות נוער – הדרמה הזו הצליחה לתת ערך מוסף, לרגש ולהפתיע. מצאתי בה לא מעט דברים רלוונטיים גם לחיים שלי (למרות שאני לא רוקרית, ושנות התיכון שלי חלפו מזמן).

הקאסט ברובו מורכב משחקנים צעירים, חלקם ללא ניסיון קודם במשחק או עם ניסיון קצרצר (יש ביניהם איידולים וגם שחקן שנבחר בתוכנית ריאליטי שנערכה במיוחד כדי ללהק פנים חדשות לסדרה). גם אם המשחק לא היה מושלם, לטעמי צוות השחקנים הביא משהו מאוד מרענן ואמיתי למסך, ואהבתי את השילוב בין השחקנים שגילמו את חברי הלהקה. התלהבתי במיוחד מהשחקן Sung Joon, שהיה דווקא אחד המנוסים בקאסט (הוא שיחק בין השאר ב"שקר לי" ו"חג מולד לבן"), ואני בטוחה שאמשיך לעקוב אחריו. הוא גם שר לא רע בכלל בסדרה.
בסדרה הזו הדמויות התפתחו לאורך כל הדרך וגם נשארו נאמנות לעצמן. היה מעניין לראות את התהליכים שעברו הדמויות בינן ובין עצמן, ואת הדינמיקה בתוך הלהקה – שכללה ברומנס מעולה, מתחים, הפריה הדדית, תחרותיות, והרבה שאלות שקשורות ל"אני והחבר'ה".
ולגבי שמה של הסדרה – הוא קשור למוטו של חברי הלהקה - Shut up and run! גם המשמעות של המוטו הזה משתנה במהלך הסדרה עד סופה, שהיה מעורר מחשבה ומספק כאחד מבחינתי.

טיזר מצוין (עם תרגום לאנגלית):

אהבתי גם את הפסקול. אני לא יודעת אם הייתי מתלהבת מהשירים במנותק מהסדרה, אבל תוך כדי צפייה התמכרתי, והם עדיין מהדהדים לי בראש (למרות שסיימתי לצפות לפני שבוע):

Wake up

Jaywalking

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)