שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פיניקס - Phoenix


פיניקס - Phoenix סמיילי_פטישסמיילי_פטיש
פורסם לפני 2803 ימים     מאת naond     אין תגובות    

The Phoenix היא דרמה קוריאנית ששודרה במהלך שנת 2004 וזכתה לרייטינג ממוצע של 25%, הרייטינג הכי גבוה שאליו הגיעה היה 31.4% .

כוכבי הדרמה:

Lee eun jo -


Lee so jin - שיחק גם ב- (lovers, yi san, gye beak)


Eric moon שיחק גם ב- (QUE SERA SERA, Myung wol the spy)


Jung Hye-young שיחקה גם ב- (Playful kiss, gu family book)


עלילה - **קרדיט לאתר: דרמות קוריאניות בעברית**

לאהבה יש עיתוי משלה. אהבה צריכה רק את ה"זמן הנכון". זה לא בגלל שאתה אוהב אותו או אותה פחות, או כי נפרדתם. השמים (הגורל)מפגיש אותך עם הנשמה התאומה שלך, כאשר הזמן "נכון". "פיניקס" מראה לך את עבודתו של גן העדן זה. יש זוג שמאוהבים אחד בשני, אבל לא יכולים להיות ביחד, כי הזמן הזה לא היה בדיוק בשביל אות זוג.
השנים עוברות ושני אלה נפגשים שוב. בתו של מיליונר הופכת לאישה מסכנה ועלובה. מצד השני, סטודנט שהוא יתום נהיה לאיש עסקים עשירים ומוכשר. עכשיו שני האנשים האלה מסתכלים אל העולם בעיניים אחרות. הילדה המפונקת והילדותית סוף סוף למדה את קשיחותו של העולם והבחור עם המוח מעוות למד ליהנות מחופש הפעולה של מוחו. בסופו של הדבר, שני אלה מתחילים להבין אחד את השני, ובכך הגיעו ל "הזמן הנכון ".

או בקיצור: העני והעשירה מתאהבים, העשירה מנסה לחיות את חיי העני אך לא מצליחה להסתגל והזוג נפרד. לאחר כמה שנים היוצרות התהפכו והשניים נפגשים ומגלים שהרגשות עדיין קיימים בהם.

רשמים אישיים:
לפרק הראשון של הדרמה נתתי צאנס רק בגלל אריק ומר גומות (שאת שניהם אני מאוד אוהבת), השחקנית הראשית נראתה לי חמודה ושיחקה טוב אז המשכתי לצפות בדרמה. בסביבות פרק 10 חטפתי את השוק - הדרמה הזאת הכילה כמעט כל מוטיב דרמתי אפשרי שהיא כמעט דמתה לטלנבולה בדרכה. זה היה כאילו ריכזו את כל המוטיבים (הפלה, מוות של אחד ההורים, עני ועשירה, משנית מטרידה ביותר שכל חייה זה הראשי וכ"ו). סלחתי לדרמה על כך גם כי היא נוצרה ב-2004 ולכן היא זאת שהכתיבה את הדרך לבאות אחריה, וגם כי למרות שהיא הייתה צפויה עד לכדי כאב היה לה הרבה קסם. השחקנית הראשית פשוט מקסימה והכימיה בין הראשיים דיי טובה.
ואז חטפתי את השוק השני: בעודי משוטטת באינטרנט ומחפשת עליה מידע, גיליתי שהשחקנית הראשית LEE EUN JO שמה קץ לחייה בשנת 2005 - ותלתה את עצמה בגיל 25 כשנה לאחר צילומי הסדרה. הסיבה: היא השתתפה בסרט פורנו עדין וחטפה בשל כך ביקורות קשות. (THE SCARLET LETTER). במכתבה היא מביעה חרטה רבה על השתתפותה בסרט ומספרת כי בשנה האחרונה לחייה לקתה בדיכאון כבד בשל כך. הייתי בשוק. לא יכולתי להאמין ששחקנית כ"כ יפה וצעירה, שמה קץ לחייה בשל הביקורת הקוריאנית. הקוריאנים יכולים להיות לפעמים נורא אכזרים.
לסיום אומר שיש בדרמה הזאת הרבה רגעים קטנים ואנושיים, כימיה טובה ועלילה צפויה אך עם זאת זורמת ונחמדה. היא לא הדרמה הכי טובה בעולם, אבל היא בהחלט מומלצת.אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)