שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

The Third Hospital

R_Arrow_LThe Third Hospital R_Arrow_R
פורסם לפני 2760 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

טוב, אז אחרי הרבה מאוד זמן, סוף סוף הגיעה סדרה שיש לי חשק לספר עליה...קריצה

The 3rd Hospital היא סדרה בת 20 ששודרה בערוץ TVN בחודשים ספטמבר עד נובמבר של 2012. אני לא יודעת כמה אחוזי רייטינג הסדרה קיבלה, זה לא מצויין באתר...אולי מאחר ומדובר בערוץ שרק בתקופה האחרונה התחיל לשדר סדרות קוריאניות.

העלילה:
הסדרה עוסקת במחלקה נוירו-כירורגית בבית חולים שבה מנסים לגבש קבוצה של רופאים מהרפואה המערביתNeedle_2 יחד עם רופאים מהרפואה המזרחית מסורתית.Jang_Geum
קים דו-היון מגיע לבית החולים וממלא את תפקיד מנהל המחלקה. יחד איתו מגיעה רופאה מתמחה בשם ג'ין הא-אין, היא מכירה היטב את דו-היון מאחר ושניהם עבדו יחד בבית חולים אחר. דו-היון תמיד מתנהג כלפיה בקשיחות וגוער בה ללא הפסקה על כל טעות שהיא עושה.
קים סונג-היון הוא רופא מהרפואה המזרחית המסורתית, בעברו הוא היה רופא לרפואה מערבית, אך הוא פרש מתפקידו אחרי שלא הצליח להציל את חייה של אהובתו שחלתה בגידול בראשה.Eye_G_Tear
כשעזב את בית החולים הוא הכיר את האדם שהיה לצד אמו ברגעיה האחרונים והחליט "לאמץ" אותו בתור מורה לכל מה שקשור ברפואה האלטרנטיבית מאחר והידע שלו בתחום היה נרחב. שם הוא גם הכיר את בתו הצעירה של אותו אדם ששמה הוא או-ג'ין כשמה של אהובתו שמתה. הבחורה הצעירה התחילה לפתח רגשות לסונג-היון אולם הוא נותר בעברו, כואב על מות אהובתו.מבויש
דו-היון וסונג-היון הם למעשה אחים, ללא קשר דם אמנם, אך הם חולקים את אותו אב שהוא רופא מוכר ובעל שם. דו-היון הפך להיות לבנו בעקבות נישואים שניים ואילו סונג-היון הוא הבן שלו מנישואיו הראשונים.
שני האחים שמלבד היותם רופאים בעלי השקפות מנוגדות ומלבד הנתק ביניהם מבחינה אישית-רגשיתWar, יש להם רגשות למתמחה הצעירה הא-אין וגם לה יש רגשות לאחד מהשניים.מאוהב
מלבד הממשולש הרומנטי הצופים עדים למחלוקות המתפתחות בבית החולים לגבי אופן הטיפול בחולים, מאבקי הכוח בין שני ה"מחנות" ועוד...TV

טריילר קצר:סרט

דעה אישית:קריצה
יצא לי כבר לראות הרבה סדרות רפואיות ובכל המקרים אני מאוד נהנית מהן...דווקא לפני הנוכחית צפיתי ב"Brain" וממש השתעממתי...אז הסדרה הנוכחית היא אחלה של פיצוי!Bonbon_2
קים מין-ג'ונג שגילמה את הרופאה המתמחה היא שחקנית שאני מאוד מסמפטת וגם הפעם היא לא אכזבה אותי בתפקידה.Karma_1

את או ג'י-הו ראיתי בהרבה סדרות, אבל הוא אף פעם לא מצליח לשכנע אותי במשחק שלו...הוא חמוד...אין ספק! אבל יש לו משהו המום ועמום במבט, שלי אישית בכל אופן מונע מלראות איזשהו רגש אמיתי ומשכנע...שוקל

קים סונג-וו היה הפייבוריט שלי גם הפעם! עד כה (מלבד "אייריס" ששם התפקיד שלו לא היה יותר מידי מרכזי) הוא תמיד הצליח לתפוס את כל תשומת הלב שלי...בכל סדרה שבה הוא גילם דמות משנית, הוא תמיד הצליח להעפיל על הראשי והייתי בעדו גם אם התסריטאים לא חשבו כמוני...ROFL
ב"הוטלייר" שבה ה"יריב" שלו היה השחקן המפורסם בא יונג-ג'ון אני הייתי בעדו...ב"איך להכיר את השכן המושלם" הוא היה זה שמשך את תשומת ליבי ולא פארק שי-הולאלא. ב"מיס ריפליי" גם הייתי בעדו ולא בעד הכוכב הראשי פארק יו-צ'וןחחח...בקיצור, הוא תמיד מצליח להקסים אותי!נשיקה2

את הבחורה הצעירה ששמה היה או-ג'ין כמו חברתו המתה של סונג-היון גילמה צ'וי סו-יונג מהלהקה "Girls Generation". זה היה תפקידה הראשון כשחקנית והיא עשתה אותו לא רע בכלל.

הסדרה אמנם הייתה בת 20 פרקים, אבל כל פרק היה רק 45 דקות, כך שאפשר לומר שמבחינת שעות זאת בעצם סדרה של לא יותר מ-16 פרקים.שעון
העלילה הייתה מעניינת בעיני לכל אורך הסדרה. היה מעניין לראות את השוני בין ההשקפות של הרופאים ואת המצבים המורכבים שהפער בדעות יצר בבית החולים.חרבות
מה שהיה חסר לי בסדרה זה פס קול מוצלח אבל יותר חשוב - החוסר ברומנטיקה...הם היו ממש קמצנים הפעם! קיויתי לאיזה צ'ופר קטן לפחות בסוף, אבל הם נשארו קמצנים עד הסוףשבור
ובכל זאת, ב-mydramalist נתתי לסדרה 8.המלצה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1523)