שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Nine: Nine Times Time Travel

Small_Clock Nine: Nine Times Time Travel
פורסם לפני 2761 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Nine: Nine Times Time Travel שודרה בערוץ הכבלים tvn בקוריאה בין החודשים מרץ-מאי 2013, ויש לה 20 פרקים.

דמויות/שחקנים ראשיים:

פארק סון-וו (לי ג'ין-ווק, I need romance 2, המרגלת מיונג-וול)

מין-יונג (ג'ו יון-הי, "שקר לי")

העלילה:
קשה לספר על העלילה בלי לקלקל בספויילרים, אבל אנסה להיות מינימליסטית הפעם...
בגדול, זהו סיפורו של פארק סון-וו, עיתונאי ומגיש חדשות נחוש ומוערך, שמקבל הזדמנות לחזור 20 שנה אחורנית, לתקופה שבה קרו כמה וכמה אירועים, שהשפיעו באופן מכריע על חייו וחיי משפחתו. והמסע הזה בין ההווה לעבר לא הולך להיות פשוט...
אגב, שמה של הסדרה עורר קצת בלבול לפני השידור, מאחר שבתחילה חשבו שמדובר בצירוף הקוריאני na-in, שמשמעותו "גבירת חצר". ומאחר שמדובר בדרמה מבית היוצר של "הגבר של המלכה היון", המסקנה המתבקשת הייתה שמדובר בעוד דרמה על מסעות בזמן שחוזרת לתקופת ג'וסון, ולא כך הדבר. לכן כנראה הדגישו שמדובר בספרה תשע, והוסיפו את עניין המסעות בזמן לשמה של הסדרה.

התרשמות אישית:
אודה ואתוודה שכששמעתי לראשונה על הסדרה הזו, לא התלהבתי במיוחד מהרעיון של עוד דרמה שמשתייכת לטרנד המסעות בזמן, שדי מוצה בקוריאה בשנה שעברה. ובכל זאת, משהו בפוסטר שלה דווקא משך את תשומת לבי (ושוב לא אכחיש – מדובר כנראה בשחקן הראשי ובמשהו באווירה הכללית שסיקרן אותי). כבר מהדקות הראשונות של הצפייה, גיליתי לשמחתי שהדרמה הזו לא דומה בכלל למה שראיתי או חשבתי.

מבחינתי, הדרמה הזו הייתה כמו כמה סדרות בכרטיס אחד, בזכות השילוב בין ההווה, העבר, הטוויסטים שטרפו את הקלפים, וגם העובדה שלצד הדרמה והמתח, היו גם לא מעט רגעים יפים של הומור, רומנטיקה וחברות אמיצה. העלילה הייתה חזקה ואינטנסיבית, והשאירה אותי דבוקה למסך. זו כנראה הסדרה היחידה שבה המרצתי לא משיעמום, אלא כי הייתי במתח ולא יכולתי לחכות (אבל רוב הזמן הצלחתי להתאפק...).

השחקן הראשי, לי ג'ין ווק, כבש את לבי כמעט מהרגע הראשון. הוא היה ליהוק מושלם לדמות מורכבת ומאתגרת, שעברה לא מעט תהפוכות. כמה משפטים ומעשים של הדמות הזו פשוט הפילו אותי לרצפה... ובנוסף לכל מעלותיו הוא גם כריזמטי ונראה מעולה בסדרה הזו לטעמי אהבה3 אפשר לסכם את העניין בכותרת המשאל שערכו בבלוג הזה:

Lee Jin Wook: Why so $%#^ HOT?

במקרה שלי, אני חושבת שכל התשובות נכונות... (וכמובן מיהרתי להוריד את הדרמה I need romance 2 בכיכובו, שלא ממש הייתה בתוכניות שלי קודם).

אני חייבת לציין שרוב השחקנים בדרמה הזו עשו עבודה טובה מאוד, במיוחד השחקן שגילם את חברו הטוב של הראשי. אני מודה שבתחילה השחקנית הראשית נראתה לי חביבה אך גנרית משהו, אבל ככל שהפרקים התקדמו הערכתי אותה יותר, והכימיה שלה עם הראשי הייתה טובה ומשכנעת.

למרות שאין לי ניסיון רב בז'אנר, מסעות בזמן נראים לי די טריקיים, וקשה לצלוח אותם בשלום בצורה שתספק גם את ההיגיון וגם את הרגש. אני חושבת שהדרמה הזו הייתה מהודקת יותר בחלקה הראשון ושלקראת הסוף הייתה התרופפות מסוימת. מי שמבקש תשובות סגורות ומוחלטות, והסברים שיטתיים והגיוניים לכל פרט ופרט – עלול להתאכזב. מבחינתי זה היה מסע מרתק, סוחף ולא צפוי, והייתי שקועה בו במאה אחוז. מבחינה רגשית אני מסופקת. מבחינה הגיונית – נותרו סימני שאלה. אבל אצלי הרגש גובר על ההיגיון, ולכן הענקתי לסדרה את הציון הבלתי נמנע – תשע.

טיזרים לסדרה:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)