שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מלך הלבבות

Heart_01 מלך הלבבות Heart_01
פורסם לפני 2754 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה The King 2 Hearts שודרה ברשת MBC בקוריאה בין החודשים מרץ-מאי 2012, ויש לה 20 פרקים. התסריט נכתב ע"י צמד האחיות הונג הפחות מתוקשר (לא אלו שכתבו את "החברה שלי" ו"הלהקה", אלא האחיות שאחראיות ל"בטהובן וירוס"). הדרמה זכתה לרייטינג ממוצע של 14.5% בסיאול, והיא מתורגמת לעברית באתר המוכר והידוע.

העלילה (באדיבות אתר התרגום):
הדרמה מתרחשת בתקופה המודרנית כאשר דרום קוריאה נשלטת על ידי מונרכיה חוקתית.
לי ג'ה הא (לי סונג-גי, "יופי של ירושה", "החברה שלי היא גומיהו") הוא נסיך כתר נאה וחומרני שלא אכפת לו מפוליטיקה. חייו מתהפכים כאשר אחיו, המלך הנוכחי, מאלץ אותו להצטרף אל צוות היברידי, המורכב מחיילים מצפון קוריאה ודרום קוריאה.
קים האנג אה (הא ג'י-וון, "גן סודי", "דאמו") היא סוכנת קשוחה מהכוחות המיוחדים של הצפון, אשר אין לה כל ניסיון באהבה למרות שהיא רוצה להתחתן ולחיות בשלווה. כאשר שני אנשים בעלי אופי שונה נפגשים, המלחמה בין הצדדים עוברת גם לצד האישי...

דעה אישית:
נראה שהדרמה הזו משלבת בין שני חלומות או משאלות לב של העם הקוריאני – חידוש מוסד המלוכה וכמובן האיחוד בין הקוריאות. הרעיון הכללי של הדרמה נראה לי מלא פוטנציאל, אבל לפעמים הייתה לי תחושה שהדרך שבה פרטו את הרעיון לפרטים הקטנים, היה לא מספק ולא משכנע.
זו הייתה סדרה מוזרה ואף מופרכת לפרקים, שניסתה לשלב בין כמה ז'אנרים, אבל מבחינתי הסיפור הרומנטי לא היה מספיק סוחף, האקשן היה בנאלי למדי, הדרמה הפוליטית הייתה פושרת, והקטעים הקומיים לא ממש הצחיקו אותי. היו סצנות שנראו לי משעממות ו/או מביכות, ואם לא די בכך, הרשע התורן היה מגוחך ופתטי. לא מסוג הרשעים שכיף לשנוא, אלא יותר מאלה שמבזבזים זמן מסך באופן מעיק (איפה הדמות הזו ואיפה הדמות המסקרנת שאותו שחקן גילם ב"עץ עמוק שורשים" לדוגמה?).

ולמרות כל אלה, היו בדרמה הזו גם לא מעט רגעים חמודים ואף מרגשים שהתבלטו לטובה. הזוג הראשי נראה לי חביב יותר ככל שהתקדמה הסדרה, גם אם הם רחוקים מהטופ שלי, וגם אם השחקנים המשניים גנבו להם במידה רבה את ההצגה, עם הניצוצות והכימיה שהפגינו. לי סונג-גי הוא לא שחקן גדול לטעמי, אבל הוא חמוד וניכר שהוא משתדל ושהוא השתפר מאוד לעומת ימי "יופי של ירושה". את הא ג'י-וון אני מחבבת יותר בתפקידים התקופתיים משום מה...
בסופו של דבר, הצלחתי ליהנות חלקית מהסדרה הזו החל מפרק 7-8 בערך. הדרמה הזו זרמה מבחינתי רק בהמרצה – נראה שזה היה הקצב הנכון מבחינתי, שאיפשר לי לזרום, להתמקד בחלקים האטרקטיביים יותר לטעמי, ולתקתק במהירות את אלו שלא.

אגב, אני לא בטוחה שהבנתי למה מתייחס שם הסדרה. למה שני לבבות? לב לדרום ולב לצפון?

פתיח הסדרה:

טריילר (מתורגם לאנגלית):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)