שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Crazy For You

Airplane Crazy For You Airplane
פורסם לפני 2727 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Crazy For You שודרה בערוץ SBS בין החודשים פברואר-אפריל 2007 ויש לה 16 פרקים. הדרמה מתורגמת לעברית במלואה.

העלילה (באדיבות לינה):
סו ג'ין יונג עובדת כטכנאית אחזקת מטוסים. היא קבעה להיפגש עם בעלה לעתיד בחצות בשביל לקבל יחד את השנה החדשה, שנה שאמורה להיות נפלאה עבורם מאחר שהם היו אמורים להינשא למחרת היום, ב-1 בינואר. שעות לפני מועד החתונה, בעוד שהיא ממתינה לארוסה שלא מגיע למקום המפגש, היא מקבלת טלפון שבו מבשרים לה כי ארוסה עבר תאונת דרכים שגרמה למותו.
קים צ'ה ג'ון הוא בחור יתום ודל אמצעים אשר מאוהב בבחורה בשם ג'ו מין הי. מין הי היא בחורה קלת דעת, יפה ושאפתנית. צ'ה ג'ון מסכים לעבוד בשביל אנשים מפוקפקים בשביל לעזור לה ולאביה המובטל. לאחר יום עבודה, צ'ה ג'ון מצא את עצמו מעורב בתאונת דרכים קשה שבה מצא את מותו ארוסה של סו ג'ין יונג. קים צ'ה ג`ון נשלח ל-7 שנות מאסר . ג'ין יונג רוצה לראות את פניו של הגבר שהרג את אהובה, אך בסופו של דבר היא מסתפקת בלהשאיר לו מכתב שבו היא מבטאת את כל רגשותיה הכואבים.
כעבור 7 שנים, קים צ'ה ג'ון יוצא מהכלא והגורל מפגיש אותו עם סו ג'ין יונג. השניים מתחילים לעבוד יחד ולאט לאט הם הולכים ומתקרבים זה לזו, מבלי לדעת על הטרגדיה מהעבר שמאחדת ביניהם.

דמויות/ שחקנים:

קים צ'ה ג'ון (יון קיי-סאנג, "אהבה גדולה", "מי אתה", דרך מס' 1)

סו ג'ין יונג (לי מי-יון, Merchant Kim Man Deok)

ג'ו מין-הי (ג'ו ג'ון-הי, Can You Hear My Heart )

לי היון-צ'ול (לי ג'ונג-היוק, "כבודו של ג'נטלמן", Dating Agency: Cyrano)

התרשמות אישית:
מדובר בדרמה אנושית קטנה ומינורית, שלעתים הייתה מינורית מדי לטעמי. למרות שחלק גדול מהסדרה מתרחש בנמל התעופה, העלילה לא ממש המריאה לדעתי. בפרקים הראשונים היה נראה שטמון פוטנציאל לסיפור אנושי מרגש, אבל לצערי במחצית השנייה של הסדרה די איבדתי עניין, ולא אהבתי את הכיוון שאליו פנתה העלילה בפרקים האחרונים, מה גם שהיא נעשתה די חד מימדית ולא העמיקה.

נקודת החוזק של הסדרה טמונה לדעתי בשחקנים המצוינים. חיבבתי את כל הרביעייה המובילה ואני חושבת שהם היו נהדרים, גם אם כיווני העלילה לא תמיד לטעמי. זו כנראה הפעם הראשונה שאני מצליחה לחבב דמות בגילומו של יון קיי-סאנג, שהיה כאן חמוד ונוגע ללב (הוא שחקן טוב, פשוט לא כ"כ התלהבתי מתפקידיו הקודמים). השחקנית הראשית מקסימה וטבעית. היא הייתה אחת הסיבות העיקריות שהתמדתי עם הדרמה הזו, וחבל שלא רואים אותה יותר על המסך (הרזומה שלה די מצומצם משום מה). חיבבתי כאמור גם את המשניים, ובעיקר את לי ג'ונג-היוק שאני רואה עכשיו גם ב"סוכנות ההיכרויות סיראנו", והוא שחקן נהדר.

הסדרה צולמה כאמור לפני שש שנים, ומבחינת הצילום היא נראית די אפרורית ומיושנת, כאילו עבר לפחות עשור מאז, אבל לא על זה קמה או נופלת סדרה (צפיתי בסדרות שהיו מרתקות למרות הצילום המיושן). השם של הסדרה, אגב, נראה לי גנרי לחלוטין ולא קשור אליה באופן מובהק, אבל מילא... הקוריאנים כבר הוכיחו שהם יודעים להצמיד לסדרות שלהם שמות הזויים ובלתי קשורים בעליל.

סרטון מוזיקלי מהסדרה (כולל ספויילרים):

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)