שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Dating Agency: Cyrano

Say_Love Dating Agency: Cyrano Say_Love
פורסם לפני 2720 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הדרמה Dating Agency: Cyrano שודרה בערוצי הכבלים tvN ו- OnStyle בקוריאה בין החודשים מאי-יולי 2013. לדרמה יש 16 פרקים, והיא חלק מפרויקט Oh! Boy שבמסגרתו שודרו כבר הסדרות Flower Boy Ramyun Shop, Shut Up Flower Boy Band, Flower Boy Next Door (אין קשר עלילתי בין הסדרות).

העלילה:
סו ביונג-הון הוא במאי שנאלץ להקים סוכנות שידוכים כדי להציל את תיאטרון "סיראנו". סוכנות השידוכים פועלת באופן ייחודי, כאשר ביונג-הון, מעין שרלוק הולמס של עסקי השידוכים, חוקר את הרקע האישי של הלקוחות ומושאי אהבתם, ויחד עם צוותו יוצר את התסריט והתפאורה המושלמים שיגרמו להם להתאהב.
הצוות של הסוכנות כולל את מו-ג'ין הביישן והשתקן, גיק מחשבים שמומחה בכל העזרים הטכניים, ואה-ראנג, תלמיד תיכון עם אהבה גדולה לתיאטרון. אליהם מצטרפת מין-יונג, בחורה אופטימית וישירה, שמשלימה את המגע הנשי. ליד הסוכנות, הממוקמת בתיאטרון הישן, נמצאת מסעדה שמנוהלת ע"י השף המסתורי משהו, צ'ה סונג-פיו.
כמו סיראנו דה ברז'ראק, ביונג הון יודע לכתוב את מילות האהבה שיפרטו על המיתרים הנכונים בלבבם של האהובים, אבל הוא עצמו מהווה מקרה נוסף של הסנדלר שהולך יחף, ולא מסוגל להתוודות על רגשותיו.
הדרמה היא עיבוד לסרט מ-2010 שנקרא Cyrano Dating Agency.

דמויות/ שחקנים מרכזיים:

סו ביונג-הון (לי ג'ונג-היוק, "כבודו של ג'נטלמן", Crazy for you)

גונג מין-יונג (צ'וי סויאנג, חברת להקת SNSD/ Girls' Generation, שיחקה ב-The 3rd Hospital)

מו-ג'ין (הונג ג'ונג-היון, Jeon Woo Chi ,Wild Romance)

אה-ראנג (ג'ו יון-וו, Flower Boy Ramyun Shop)

צ'ה סונג-פיו (לי צ'ון הי, Smile, You, Take Care of Us, Captain)

התרשמות אישית:
אני לא בטוחה איך ולמה דווקא הדרמה הזו השתחלה פתאום לרשימת הצפייה שלי והקדימה את כל האחרות. אני חושבת שהסיבה העיקרית היא פוסט שראיתי בבלוג של Kaedejun, הבלוגרית שטעמה כנראה הכי דומה לשלי (גם אם יש אי אילו פערים). השורה התחתונה שלה לגבי הדרמה הייתה כזו: "זו לא דרמה גדולה, אבל זו דרמה שמחה". וזה הספיק כדי לעורר את תחושת הבטן שלי. אני שמחה לבשר שגם הפעם אני מסכימה עם Kaedejun – הדרמה הזו הייתה מהנה, מתוקה ומרעננת. נקשרתי לדמויות והיה לי חבל להיפרד מהן, אבל עדיף לסיים עם טעם של עוד ולא עם מסטיק.

את הסרט שעליו מבוססת הסדרה לא אהבתי במיוחד, ואני גם בקושי זוכרת ממנו משהו. הדרמה הייתה הרבה יותר מוצלחת לטעמי – היא הייתה קלילה וזורמת יותר, והטווח של 16 פרקים איפשר לפתח את העלילה בצורה מעניינת ומספקת יותר לדעתי. אחד החלקים המהנים ביותר בסדרה היו הופעות האורח המוצלחות של הלקוחות המזדמנים ומושאי האהבה שלהם. הסיפורים שלהם היו דינמיים ומסקרנים וגם השתלבו או התכתבו עם סיפוריהם של אנשי הסוכנות. וכמובן, זו הייתה הזדמנות נהדרת לפגוש שחקנים מוכרים שקפצו לביקור, כמו ג'י ג'ין-הי ("היהלום שבכתר"), גונג-יו ("קופי פרינס"), לי יון-ג'י ("הנסיכה", "מלך הלבבות"), ג'ונג יו-מי ("קה סרה סרה"), טה מין מלהקת SHINee ועוד.

אבל עם כל הכבוד לתפקידי האורח, עמוד התווך של הסדרה הוא השחקנים הראשיים שזכו לרוב זמן המסך. אני מודה שהרמתי גבה כששמעתי שלי ג'ונג-היוק לוהק לתפקיד הראשי בסדרה מבית היוצר של פרויקט Oh! Boy, שהתמקד בעבר בעיקר בבני נוער ובצעירים בשנות העשרים לחייהם. אבל תוך כמה דקות כל הספקות התפוגגו להם. לי ג'ונג-היוק הוא שחקן נהדר וכובש, וליהוק מושלם לתפקיד לדעתי. יש בו משהו פנתרי וממזרי כזה, והוא מקרין הרבה רגש וכוונה גם בלי להגיד מילה. השחקנית שלצדו, סויאנג, היא כאמור חברת להקת בנות בלי יותר מדי קילומטרז' במשחק, אבל היא הייתה ממש הפתעה נעימה – טבעית, נלהבת, מצחיקה ומתוקה. נהניתי מיחסי החתול-עכבר בין השניים האלה ומהכימיה ביניהם, ופער הגילאים לא הפריע לי בכלל (אם כי הבנתי שהיו גם צופים שהסתייגו).
קוריוז קטן: לי ג'ונג-היוק וסויאנג כבר נפגשו בסדרה "כבודו של ג'נטלמן". זה היה כשארבעת החברים דנו בסוגיה מי מבין חברות להקת Girls' Generation היא הכי הכי? ואז סויאנג הופיעה לתפקיד אורח – בתפקיד עצמה...

מבחינה עלילתית, היו כמה רגעים מלודרמטיים שקצת נראו תלושים מהאווירה ומהטון הכלליים, אבל בסיכומו של דבר, זו הייתה סדרה מתוקתקת, דינמית ומהנה ביותר, עם אנסמבל שחקנים מוצלח, עלילה קולחת ופסקול כייפי שעדיין מתנגן לי בראש. פינוק מושלם לקיץ חם.

הפרק הראשון מתורגם לאנגלית – מומלץ להתרשם מהפתיח החמוד:

טיזר לסדרה:

והנה כמה דוגמיות מהפסקול:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)