שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אני שומע את קולך- I hear your voice

אני שומע את קולך- I hear your voice
פורסם לפני 2717 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אח...איזו סדרה.
נתחיל בזה שאני מאושרת שלא ראיתי אותה בזמן אמת. הייתי "מתפוצצת" ממתח.
ושחופשת המחלה שנכפתה עלי (כן, יש אנשים שמתקררים באמצע אוגוסט) הפכה לנעימה מאד עם הצפיה בסדרה הזו.
מדובר בדרמה של רשת סיביאס, ששודרה ביוני והסתיימה באוגוסט האחרון. הכותב שלה הוא זה שכתב את "אליס מצונגדאנגדאם/באושר ובעושר" (ולקח איתו גם המזכיר מון, הלו הוא צ'וי סאנד ג'ון לתפקיד מזכיר משרדי הסניגוריה הציבורית...:))

העלילה משלבת בתוכה את העל טבעי, אבל תחום ומוגדר בעולם שלנו. יש פה תלמיד תיכון, שחוץ מזה שהוא חתיך וגבוה (מאוד גבוה!) הוא גם יכול לקרא מחשבות.

מדובר בשחקן לי סונג ג'וק, ששיחק גם את הזמר ההומו שמאוהב באוסקה ב"גן סודי."
לאורך הסדרה הם לא הקפידו במיוחד על הכלל שהם קבעו, שהוא יכול לקרא מחשבות של אנשים רק כשהוא מתבונן להם בעיניים, והראו אותו קורא מחשבות אקראיות של עוברים ושבים שלאוו דוקא מתבוננים בו, אבל לא נהיה קטנוניים.
כישרון כזה יכול להפוך את העולם לרועש מאד, אך יכול לעזור לא מעט למי שניחן בו, לצפות תגובות של אנשים לא צפויים.
והו, בכמה אנשים לא צפויים שהוא נתקל בחייו הצעירים.

הגורל מפגיש אותו, עת היה ילד קטן, עם נערה מרדנית, והפגישה הגורלית הזו משנה את חיי שניהם. אחרי 10 שנים, כשהוא נער בתיכון והיא עו"ד (שעדיין לא עובדת לפי כללי המשחק) הוא פוגש בה שוב.
העבר המשותף שלהם רודף אותם, אבל להווה יש אינסוף רגעים מיוחדים משלו, והכשרון שלו מצליח לעזור לעו"ד הזו גם בתיקי בית המשפט.
לי בו יונג אמנם שינתה את פניה בקיץ האחרון, אבל אני חושבת שהיא עושה פה את התפקיד הטוב ביותר שלה שראיתי (וראיתי אותה ב"מלכת המשחק", שמור את הריקוד האחרון בשבילי, וב"מר גודביי")

לצידה משחקים באופן נפלא לא פחות יון סאנג היון (כמוכר כאוסקה מ"גן סודי" וכשג'גולו ב"גבירתי הנאווה") שעושה פה תפקיד קומי ומרגש כאחת, ועוד שלל שחקני משנה שעושים עבודה נהדרת ושאין כמעט סדרה שבה לא רואים את אחד מהם.

היות ובאתי לעלילה די טאבולה ראזה, ומצאתי את עצמי מופתעת ונהנית כל פרק מחדש, אני לא רוצה לספיילר...רק אומר שזו אחת הסדרות היותר מרעננות שראיתי, שהרייטינג שלה בקוריאה היה גבוה ושהוסיפו לה שני פרקים במקום ה -16 שתוכננו מראש.
(מה שאני לא בטוחה שהיה כ"כ חכם, כי בפועל בפרק 17 הראו אינסוף קטעים ששודרו בפרק 16 - אבל שוב, לא נהיה קטנונים.)

יש בסדרה רגעים חמודים להפליא, מרגשים מאוד, מצחיקים ומותחים. וכמובן שישנו גם מוסר השכל, שאומר שלא חשוב מה שקורה לך, אלא איך אתה מתמודד עם זה, ושבעולם הזה, לשמוע את קולו של האחר, להיות שם בשבילו, יכול להיות עניין של חיים ומוות. סדרה מעולה!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0977)