שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מר גודביי- כולל ספויילרים לסוף.

מר גודביי- כולל ספויילרים לסוף.
פורסם לפני 2709 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

הסדרה מר גודביי מוגדרת כקומדיה רומנטית, ובהחלט מתחילה ככה.

בחורה (לי בו יונג המופלאה, פה עדיין עם המראה הלא מנותח) נוסעת ללאס וגאס ומתיידדת במטוס עם זוג הומואים שנוסעים להתחתן ומבקשים את ברכת האח של אחד מהם.
כשהם יורדים מהמטוס יחד האח מניח שהיא הכלה, ומקבל אותה בחום. עם זאת, כשמתגלה הטעות הוא איננו מקבל את אחיו ושולח אותו ללא ברכתו.
ב"כלה המדומה" הוא פוגש שוב על המטוס לקוריאה, הוא חש בליבו, היא מצילה אותו על ידי הזעקת עזרה, וכדי לגמול לה הוא ממנה אותה לשוערת במלון אותו הוא נקרא לנהל בקוריאה.
עד פרק 10 הכל מצליח להתנהל לפי חוקי הקומדיה הרומנטית הכלליים. יש מריבות, יש התאהבות, יש מעט אי הבנות היות והוא חי אצל חברת נפש אפלטונית שלו, גרושה+ילד.
אבל בפרק 10 מישהו החליט שזה צריך להיות מעניין יותר. ואז מסתבר שהילד החמוד שהוא חי איתו הוא בעצם בנו. ידידתו החליטה לאחר גירושיה להביא ילד, ולקחה את תרומת הזרע שהוא תרם כסטודנט. היא מנסה לגרום לו לחיות יחד איתה ועם בנה כמשפחה, אבל הוא מסרב וכועס.
אם העלילה היתה מסתבכת בכיוון הזה, דיינו. אבל היוצרים החליטו שלא די בכך, הלב החלש שלו כבר עבר ניתוח פעם מסתבר שכשל. הוא זקוק להשתלת לב.
היות והסדרה מוגדרת כקומדיה רומנטית, הייתי בטוחה שעד לפרק האחרון הוא יצליח לקבל את הלב והכל יהיה בסדר.
אבל היוצרים החליטו אחרת. אחרי לילה בו הוא משחק עם בנו (שהוא החליט להכיר בו ולאהוב אותו) ועם חברתו, הוא מת, עם ווייס אובר שאומר שהוא הגיע לעולם כדי ללמוד לאהוב אותה ולהכיר את בנו.
אין סגירת מעגל עם האח ההומו שכ"כ אהב אותו, אין סוף טוב גם לדמות משנית נוספת - שוער שעובד במלון ומגולם על ידי ג'ו דונג היוק. אחד השחקנים הכי חתיכים שראיתי (לו אני הגיבורה הייתי בוחרת בו במיידי)

ובכלל, יש תחושה של "מה קורה פה?!"
אם ה"קומדיה" היתה מסתיימת בסוף שמח, גם אז זו לא היתה סדרה טובה במיוחד בעיני. 7 הייתי נותנת לה. אבל הסוף הנוכחי דרדר אותה. נכון, היו בה כמה רגעים מרגשים וחמודים, והשחקנים בסה"כ מצוינים כולם (גם הגיבור, אה ג'ה ווק הידוע בכינוי מר גודביי, שלא היה מוכר לי) ובכל זאת, לא הגזמתם?

אני כותבת את הסקירה המספיילרת הזו גם כדי לחלוק את ההלם, וגם כדי לומר: חובבי קומדיות רומנטיות עם סופים מתקתקים, ראו הוזהרתם! לקוריאנים יש הגדרות אחרות!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1133)