שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

הספר של משפחת גו

Book הספר של משפחת גו Book
פורסם לפני 2706 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Gu Family Book שודרה ברשת MBC בקוריאה בין החודשים אפריל-יוני 2013, ויש לה 24 פרקים. הסדרה זכתה לרייטינג ממוצע של 17%, ולקראת פרקי הסיום, דורגה ראשונה במשבצת השידור שלה. התסריטאית היא Kang Eun Kyung, שכתבה בין השאר את הסדרות "האביב של דאל-ג'ה", "איש של כבוד" ו"מלך האפייה". ברזומה של הבמאי, Shin Woo Chul, אפשר למצוא סדרות כמו "גן סודי", "סיטי הול" וטרילוגיית Lovers.
הסדרה מתורגמת לעברית באחד האתרים הידועים.

העלילה:
זוהי דרמה תקופתית שמביאה את סיפורו של צ'וי קאנג-צ'י (לי סונג גי, "יופי של ירושה", "החברה שלי היא גומיהו", "מלך הלבבות") שאביו היה גומיהו ואמו בת אנוש. קאנג-צ'י, שאינו מודע בהתחלה למוצאו, מגלה את כוחותיו המיוחדים, ומוצא את עצמו נאבק בין הצד החייתי שבו ובין שאיפתו להיות אדם, לאהוב ולהגן על משפחתו וחבריו. בדרך הוא פוגש את דאם יו-וול היפה (סוזי, "דרים היי", "ביג"), לוחמת אמיצה שמתלבשת כמו בחור, והשניים מתקוטטים אבל גם מתקרבים כמובן, ומשתפים פעולה נגד חורשי המזימות למיניהם, ובמיוחד מול רשע מרושע במיוחד שלא בוחל באמצעים.

שחקנים/דמויות:

דעה אישית:

הסדרה הזו הייתה מבחינתי חווית צפייה קלילה (ומומרצת כמובן), למרות שחלק מהתכנים בסדרה רחוקים מלהיות קלילים, ועם זאת יש בה גם מימד קומי וקטעים משעשעים.

הפרק הראשון, כדרכן של סדרות תקופתיות, הציג את דור ההורים, והיה קסום למדי. אפשר לומר שנשביתי בקסמו של השחקן שגילם את הגומיהו האב, שהשאיר אימפקט רציני למרות תפקידו הקצר יחסית, ושקצת התאכזבתי כשעברנו לדור הצעיר שהיה פחות אטרקטיבי בעיניי (השחקן שגילם את האב, צ'וי ג'ין-היוק, כבר השתתף בלא מעט סדרות כמו "פסטה", Panda and Hedgehog ועוד, אבל מספרים שדווקא התפקיד הזה מהווה פריצת דרך עבורו. הוא לוהק לתפקיד משנה בדרמה Heirs ואני מקווה לראותו בקרוב בתפקיד ראשי בדרמה ראויה).

צ'וי ג'ין היוק המקסים

לי יון-הי היפה ("ממזרח לעדן", "גוסט")

בסה"כ מדובר בסדרה חביבה וקולחת למדי ברוב שלביה. לי סונג גי מתחבב עליי מתפקיד לתפקיד, והוא חמוד וחינני, גם אם אני עדיין לא רואה בו שחקן גדול. נראה לי גם שבסדרה הזו הייתה לו הפריזורה ההולמת ביותר בקריירה.

סוזי הייתה יפה כתמיד וחמודה, אבל גם לה לדעתי עוד יש דרך ארוכה להתפתח כשחקנית. חוצמזה זה נראה לי מגוחך לחשוב, שיש מישהו שבאמת ראה בה בחור בסדרה הזו. היא כ"כ נשית ועדינה, וזה לא משנה מה היא לובשת.

העלילה הייתה בבסיסה סיפור הרפתקאות די סטנדרטי, כולל מאבק של הטובים ברעים, עם נגיעות מיתיות. אני לא יכולה להגיד שהסיפור תפס אותי חזק, אבל בהמרצה מהירה הוא היה די סביר. בשלב מסוים העלילה נהיית די רפטטיבית, ואני חושבת שהיה אפשר להסתפק ב-16 או מקסימום 20 פרקים, אם ממש מתעקשים. לא אספיילר לגבי הסוף, רק אציין שהוא נראה די תלוש ולא מספק. אבל מאחר שלא הייתי מושקעת רגשית בסדרה, זה לא ממש היה אכפת לי. פשוט שמעתי עליו כל מיני תגובות סותרות, אז הייתי סקרנית לראות מה קורה שם. נראה לי גם ששם הסדרה, "הספר של משפחת גו", לא ממש משקף את תוכנה, ושהספר נזנח איפשהו, כמו גם אחת התמות המרכזיות של הסדרה.

מספרים שהפסקול מוצלח, אבל עקב ההמרצה לא נהניתי ממנו... בפרק הראשון (שבו לא המרצתי) היה שיר יפה שליווה את סיפור אהבתם של ההורים.

הקליפ הכולל ספויילרים לשני הפרקים הראשונים:

טיזר ארוך ומתורגם לאנגלית:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)