שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בין שתי נשים - סיכום על הסדרה


בין שתי נשים - סיכום על הסדרה
פורסם לפני 2706 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2702 ימים

אז צר לי לאכזב את הפורום, אבל הפעם לדעתי ויוה קלעו בול עם השם, כי מארו באמת לא הכריע בין שתי נשים והיה לכוד רגשית בין שתיהן. זאת כמובן דעתי הסובייבטקיבית בגלל אהבתי למון צ'ה וון כל מחווה של מארו כלפי ג'ה הי נראתה לי כבגידה וכמעשה רע, כמו שגם ביופי של ירושה אהבתי את סונג מי, ועד פרק 11 שהיא התחילה לשלוח שקרים לאביה של אן סונג הזהתי והסכמתי עם המעשים של דמותה, עד שהיא התחילה להיות רעה וגם אז ניסיתי להבין אותה והתירוץ שמצאתי זה התמכרות להוואן אז גם כאן מבחינתי אן גי הייתה מספר אחת וכל מה שמאורו עשה כלפי ג'ה הי נראה מבחינתי כמו העדר אהבה כלפי אן גי.

אבל בכל זאת נראה שמארו לא שיקר לגמרי כשאמר שלא התאהב באן גי, הוא הרגיש לא ראוי לה אך עדיין היה מאוהב חלקית בג'ה הי ולכן קפץ להציל אותה כשביימה התאבדות ולכן בא כשהיא אמרה שהיא בצרה ולכן ההסבר שלו מדובר טען לאן גי להתנגש בו בתאונה ולא סטה מהמסלול שרצה שהם יהיו מאושרים יותר בגלגול הבא נראה לי קולע, וכך גם הסוף של הסדרה שנראה שמאורו לא התגבר על ג'ה הי והאפשרות היחידה שראה בה להתשחרר מרגשותיו כלפיה היא על ידי מוות או שהתסריטאים ריחמו עליו וכדי שלא יצטרך לחכות לאן גי בגלגול הבא אובדן זיכרון הרבה זמן אובדן זיכרון.

זה הוכח היטב בפרקים האחרונים כשפק הטיל עליו לשלוח את הסרטון למשטרה אם יקרה לו משהו ומארולא עשה זאת ואף הגדיל לעשות כשבידיו ההוכחה לטעון שאין הוכחות נגד ג'ה הי ואן, אבל הוא לא חיפה עליה כפי שאן גי חשבה הוא חיפש עבורה מוצא של כבוד כי עדיין אהב אותה ורצה שתסגיר את עצמה, והבטיח לחכות לה, אבל ידע שלא יוכל לאהוב אותה כי מבחינה כלשהי התאהב באן גי ולכן כשהיא איימה לחשוף את השחיתויות הרבות של בעלה שבאמת התגלה כמפלצת לא קטנה וראוי לסוף הזה, מארו ניסה להציע לאן גי לברוח איתו אבל היא התעקשה להיאבק, לכן אני אומר שהוא לא הכריע לא לכאן ולא לכאן ושם הסדרה בויוה מתאר היטב את רגשותיו.

ג'ה הי כמובן סירבה להסגיר את עצמה בשביל לקבל שאריות, אבל כששמעה מאחיה שטען שלא הצליח לרצוח את מארו בגלל שאחותו צ'וקו נתנה לו את המחוות שהיא אחותו הביולוגית חסכה ממנו וסיפר לה על מחלתו של מארו היא כבר שינתה כיוון וניסתה להזהיר אן גי מניסיון ההתנקשות של האן ווכשלא הצליחה הגדילה לעשות והסגירה את עצמה למשטרה כפי שמארו ביקש ולמרות שאן נתן שניצל אותה כדי להשתלט על החברה, היא לקחה עליה את כל הפשעים כולל הרצח שבגללו מארו ישב בכלא וטענה שאן היה בובה שלה שהיא פיתתה והכריחה ואם הודאה בשני מעשי רצח ובניסיון התנקשות מוזר שהשתחררה אחריה פחות מ-7 שנים, כנראה האמת נחשפה וגם לגבי הן לא ברור אם הוא הלך להסגיר את עצמו, או גם ישב והשתחרר אחרי זמן לא רב.

ג'ה הי גם שיתפה את ביתה החורגת במחלתו של מארו ואן גי גילתה שמארו לא היה איתה מתוך רחמים או יסורי מצפון והוא מנע מעצמו ניתוח חשוב כדי לתת לעצמו הזדמנות להיות מאושר איתה וכדי להחזיר לה את מעמדה בחברה ובמשפחה ובאה לחפש אותו ובדיוק ניצלה מניסיון ההתנקשות של אן כשמארו הגן עליה בגופו אבל הצליח להסתיר את הפצע ולדבר איתה על אהבתם והבטיח לספר לה הכול מחר בידיעה שהמחר לא יגיע בשבילו וטען שלא זוכר מדוע לא סטה מהמסלול כשהיא התנגשה בו אבל כשהוא גסס הוא סיפר לצופים את הסיבה האמיתית.

לאחר שבע שנים נעים לגלות שאחים אן גי ואן סוק מסתדרים בניגוד להתחלה שזה הדבר היחיד שהיה לי עליו לגנות את אן גי ובזה אשם האב שזלזל בה בניגוד לאב הלא מפרגן סויאנג בהנסיך שלה שדחק את האינטרסים שלה כשהיא התאהבה בבנו של האויב ולפני כן היה אב מפנק, אביה כאן היה קשוח במיוחד איתה וגם ביצע פשעים ושחיתויות בעוד היא למרות הקשיחות העסקית הייתה ישרה בעסקים ובפשעים שלו הוא הכפיש את שמה וגם לפני כן כשהיא הגיעה להסכם עם וועד העובדים והוא זרק אותו לפח וגרם לה להיראות כרמאית וכמובן שהוא רמז כל הזמן שאחיה הקטן יכול לנהל את העסקים טוב ממנה, היה קשה לה לאהוב את אחיה ועכשיו זה הסדתר ביניהם. וגם את אביה למרות הכול היא העריצה ולאחר האכזבה ממארו והמידע על מות אביה היא חשבה שהרומן שלה עם מארו אשם במות אביה וניסתה להתאבד ולהרוג את מארו מתוך זעם וגרמה לתאונה שפגעה קשות במוחות של שניהם.

שמח בשביל צ'וקו והחבר של מארו שהם הפכו לזוג ומגדלים בת ונראה שגם צ'וקו ניתקה קשר עם העבר למרות שביתה יודעת את האמת והיא משתמשת בשם אחר ולא רצתה שביתה תחשוף את שמה האמיתי או הראשון בבית הספר או בגן הילדים וגם לא הראו שום קשר בין האחים מארו וצ'וקו.

בזכות הרופא החבר של מארו ובזכות ההודאה של ג'ה הי מארו הצליח להשלים לימודי רפואה בארה"ב למרות שהוא סובל מאמנזיה שנוגעת רק בקשר לאנשים שהיו בחייו. ונראה שהוא לא זוכר את צ'וקו. אבל הוא זוכר את הרצון לגלגול חדש ולכן מקבל כל מחווה של אן גי ואוכל מה שטעים לו ומה שלא כי אן גי הכינה את זה כי זאת הייתה המשאלה לאהוב את כל מה שיש באן גי בגלגול הבא, למרות שאצלו זה לא הגלגול הבא. ואן גי איכשהו נמצאת בשני מקומות בכפר המרוחק עם מארו ועם אחיה שהיא נותנת לו עצות אהבה כלפי אהבתו הראשונה בבית הספר.

ג'ה הי מפחדת לנסות לחדש את הקשר עם בנה אן סוק בגלל שזה ידוע שהיא גרמה למותו של אביו והיא עדיין מתביישת מפניו ומודה לאן גי שדואגת לו ולאחר תקופת המאסר פק שניצל מניסיון ההתנקשות של המאהב שלה מדבר אליה בידידות והוא וויתר על אהבתו לאן גי לטובת מארו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)