שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

באושר ובעושר – הסוף

Heart_2 באושר ובעושר – הסוף Dollar_1
פורסם לפני 2698 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2696 ימים

עם סיומה של הדרמה השבוע ב'ויוה פלוס', חשבתי להקדיש לה כמה מילים.
צפיתי בסדרה לפי קצב השידור בויוה, בקצב של שני פרקים לשבוע (אבל במחשב כמובן... הודות לתרגום המעולה של כרמית), מתוך מחשבה שאפשר יהיה לדון עליה כאן בפורום. אבל אחרי שצפיתי בשני הפרקים הראשונים, פשוט לא היה לי מה להגיד. חשבתי שאולי משהו בסדרה יגרה לי את בלוטות הכתיבה בפרקים הבאים, אבל זה לא ממש קרה. קשה לי לשים את האצבע למה בדיוק. השחקנים היו טובים בסה"כ, העלילה די זורמת ולא מעיקה, אבל מצד שני לא היה שם אף פעם משהו שבאמת תפס או הלהיב אותי.

אני חושבת שעל הנייר העלילה נשמעה די מעניינת ואולי אף מאתגרת וקוראת תגר על הנוסחה הרגילה של בחורה ענייה פוגשת בחור עשיר וכל סיפור הסינדרלה וכו', אבל בפועל זה לא כ"כ עבד מבחינתי, וגם הסדרה הזו לא הייתה חפה מקלישאות ורגעים צפויים. נראה כאילו המסר או המוטו של היוצרים נמסר בצורה ישירה דרך המשפט המסכם של המשניים, אבל לא הרגשתי שהם באמת הוכיחו אותו בעלילה המרכזית. משהו התמסמס לי שם...

באופן כללי, נשארתי די אדישה לזוג הראשי, ולא הרגשתי כימיה מהסוג הרומנטי ביניהם (בסיקור הזה נכתב שסגנון המשחק שלהם לא תואם, ואני חושבת שיש בזה משהו). חוצמזה, מון גון-יונג לא נראתה לי משכנעת בתור מעצבת אופנה יצירתית. אני רחוקה מלהיות מבינה גדולה באופנה (ההפך הוא הנכון), אבל רוב הזמן היא נראתה לי לבושה כמו דודה משעממת בסדרה הזו. אז מה אם אין לה כסף? אפשר להיות יצירתיים גם באמצעים צנועים, ובסדרה הזו חשבתי שאין לה טיפה של סטייל. היא לא נראתה במיטבה בסדרה הזו לדעתי.

בדרמה הזו יצא שחיבבתי דווקא את הדמויות המשניות – יש לי סימפטיה לשחקן שמגלם את טומי הונג, למרות שלדעתי לדמותו היה פוטנציאל לא ממומש. גם את יון-ג'ו חיבבתי, בעיקר לקראת הסוף, והרגע שבו היא אומרת לבעלה שהיא מעדיפה גט על פני העסקה – היה כנראה הרגע שהכי שימח אותי בסדרה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0940)