שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Alone in Love

Say_Love Alone in Love Say_Love
פורסם לפני 2699 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Alone in Love שודרה ברשת SBS בין החודשים אפריל-מאי 2006, ויש לה 16 פרקים. הסדרה זכתה לרייטינג ממוצע של 13.5% ולמספר פרסים, כמו: פרס הדרמה הטובה ביותר, השחקנית הטובה ביותר, פרס על המוזיקה ופרסים לשחקנים החדשים וכו'. העלילה היא עיבוד לרומן היפני Love Generation.

העלילה:
יון און-הו ולי דונג-ג'ין התגרשו לפני שנתיים אחרי משבר בנישואיהם, אבל הם עדיין ממשיכים לשמור על קשר ולהיפגש לעתים קרובות. הסדרה נפתחת כשהם נפגשים לארוחה זוגית ביום נישואיהם, כדי לנצל את כרטיס ההנחה שהם מקבלים מדי שנה מהמלון שבו נישאו... במפגשים התכופים, הם מתעדכנים האחד בחייו של השני, עוקצים זה את זה ואפילו מנסים להכיר זה לזה בני זוג פוטנציאליים. למרות הפרידה, ברור לעין שיש להם רגשות האחד כלפי השנייה, ויש גם דברים לא פתורים שלא נאמרו ביניהם. החברים הקרובים עדיין מאמינים שיש להם סיכוי לחזור. האמנם?

דמויות/ שחקנים:

יו און-הו (סון יה-ג'ין, "טעם אישי", Shark, "רגע בלתי נשכח")

לי דונג-ג'ין (גאם וו-סונג, "המלך והליצן", King Geunchogo)

יו ג'י-הו – אחותה של און-הו (לי הא-נה, Triple, "נשות השמש")

גונג ג'ון-פיו – חברו הטוב של דונג-ג'ין (גונג היונג-ג'ין, Dal Ja's Spring, Fugitive: Plan B)

התרשמות אישית:

הסדרה הזו זורמת לאטה, רוב הזמן על מי מנוחות, ומציגה רגעים קטנים ויומיומיים, פיסות חיים שמשלימות את הפאזל מהעבר (באמצעות פלאשבקים מההיכרות וחיי הנישואים של הזוג), ובונות את ההווה והעתיד של הדמויות. לא תמצאו כאן מלודרמה סוערת, סיפורי סינדרלה, חמות מרושעת או קליף האנגרים מותחים, אלא דרמה אנושית, צנועה וריאליסטית.

הסדרה הזו מציגה את הדרך שעוברים בני הזוג הפרודים - על תחושת הכישלון, ההתמודדות עם הבדידות, החזרה לשוק הדייטים (שיש בה גם הרבה רגעים משעשעים), הניסיונות לבנות זוגיות חדשה (מה שמזמן לא מעט שחקני משנה שמתארחים בסדרה) ועוד.

אני מודה שבתחילה היה לי קצת קשה עם הקצב האטי יחסית בשילוב עם דיבורים לא מעטים (מה שלא איפשר לי להמריץ יותר מדי). אבל ככל שהסדרה התקדמה, חיבבתי יותר ויותר את הדמויות הראשיות, הייתי סקרנית לדעת מה יעלה בגורלן, ובעיקר רציתי שיהיה להן טוב – בין אם ביחד (כך קיוויתי) ובין אם בנפרד.

מילה טובה מגיעה לשחקנים הראשיים הנהדרים. סון יה-ג'ין הפכה לאחת השחקניות החביבות עליי, וגם כאן היא הייתה מצוינת, טבעית ומשכנעת. גם גאם וו-סונג היה מעולה, עם כל הניואנסים הקטנים שגרמו לדמות שלו להיראות כ"כ אמינה ועגולה. שחקני המשנה עשו עבודה טובה גם הם, והשלימו את האנסמבל המוצלח בסדרה הזו.

קליפ מהסדרה שמשקף את האווירה:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)