שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Monstar

S_Notes_Blue Monstar S_Notes_Pink
פורסם לפני 2672 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הדרמה המוזיקלית Monstar שודרה בערוצי הכבלים (tvN, Mnet, KM, OnStyle) בין החודשים מאי-אוגוסט 2013, ויש לה 12 פרקים בני שעה ו-20 דקות בממוצע (מדי שבוע שודר פרק אחד). קראתי באחד הבלוגים ששם הסדרה אמור להיות "הכוכב שלי" בצרפתית (אבל אני הייתי בטוחה שזה מעין משחק מילים שמשלב את המילים Star ו-Monster...).

דמויות/שחקנים מרכזיים:

מין סה-יי (האן יון-סו – זה היה תפקידה הראשון בעולם הדרמות, וכיום היא משחקת ב-Potato Star)

יון סול-צ'אן (יון ג'ון-היונג מלהקת Beast, שיחק בסדרה Salamander Guru)

ג'ונג סון-וו (קאנג הא-נול, You're my pet, בקרוב ישתתף ב-The Heirs).

העלילה:
יון סול-צ'אן הוא סולן להקת הבנים הפיקטיבית המצליחה Men in Black. לאחר תקרית לא נעימה עם מעריצה טורדנית, מנהליו מחליטים שהדרך הטובה ביותר לשקם את תדמיתו היא לשלוח אותו לספסל הלימודים לתקופת צינון. בבית הספר הוא נאלץ לחלוק שולחן עם התלמידה היחידה שלא שמעה עליו – מין סה-יי, שחזרה לקוריאה אחרי כמה שנים בניו-זילנד, שם חיה במקום מבודד ובעיקר דיברה עם הכבשים. נשיא הכיתה, התלמיד המצטיין ג'ונג סון-וו, חולק עבר משותף עם סול-צ'אן וסה-יי, וגם את האהבה למוזיקה. במהלך הסדרה הם וחבריהם יתבגרו ויתגברו בעזרת כוחה של המוזיקה, וילמדו משהו על אהבה, חברות, סליחה, תחרותיות, שיתוף פעולה והגשמת חלומות.

התרשמות אישית:
נהניתי מאוד מהסדרה החמודה והמרעננת הזו, שכוחה הגדול הוא ברגעים הקטנים והאנושיים, ובביצועים המוזיקליים המוצלחים שהוסיפו הרבה קסם. יש בה רגעים משעשעים לצד רגעים דרמטיים ואפילו מותחים, ובכל זאת הטון הכללי שלה הוא רגוע למדי, ואני מצאתי את עצמי נהנית מהרגיעה ומהזרימה העדינה הזו של העלילה.

חיבבתי מאוד את הדמויות הראשיות (ובכלל) שהתפתחו בצורה מעניינת במהלך הסדרה, תוך כדי שהצופים מכירים אותן יותר לעומק ולומדים על העבר שלהן, וכמובן נחשפים להתמודדות שלהן בהווה עם סיטואציות שונות ומשונות. לשחקנים המרכזיים אין קילומטרז' ארוך מדי במשחק, וגם אם לעתים הם היו קצת בוסריים, בסה"כ הם היו טבעיים ואמינים מאוד, שרו וניגנו בהרמוניה והכימיה ביניהם הייתה טובה ומשכנעת. ראויה לציון במיוחד השחקנית הראשית, שזה הניסיון המשמעותי הראשון שלה בשירה ובמשחק, ועשתה עבודה טובה מאוד לטעמי. היא מצאה חן בעיניי כבר מהרגע הראשון.

הביקורת העיקרית שלי על הסדרה היא שהפרקים ארוכים מאוד – 80 דקות זה יותר מדי בשביל טווח הריכוז והקשב שלי... לדעתי היה עדיף שבמקום לשדר פרק אחד בשבוע, היו משדרים שני פרקים בני 40 דקות כ"א. באופן מעשי – זה מה שעשיתי, כשהעדפתי לצפות בפרק בחלקים. ראיתי שחלק מהצופים טענו שהסוף הוא אנטי קליימקסי בעליל, אבל אני דווקא אהבתי אותו וחשבתי שהוא מספק ומתאים לרוח הכללית של הסדרה, שכאמור הייתה שלווה למדי.

טיזר:

פתיח הסדרה:

הנה כמה דוגמיות מוזיקליות שאהבתי מתוך הסדרה:

Nocturne – השיר היפהפה הזה הופיע גם בפסקול הסדרה Bichunmoo

דואט לארבע ידיים:

דואט לגיטרה אחת:

Don't Make Me Cry- Cover

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)