שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

עוזרת הבית החשודה

עוזרת הבית החשודה
פורסם לפני 2578 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

אחרי קאנג צ'י וההתבוננות בשחקן הראשי שמגלם שם את הרשע, הרגשתי שאני צריכה לראות אותו בתפקיד אחר.
היות והסדרה החדשה בכיכובו היא "עוזרת הבית החשודה" שגם זכתה לתרגום מהיר על ידי אדוה החרוצה, באחד האתרים המיפים אותנו לאחרונה (וטוב שכך!) פניתי לסדרה הזו.

מה אומר? ההתחלה היתה מצויינת. עוזרת בית מגיעה לביתו של אלמן עם ארבעת ילדיו הסובלים.
ראינו כבר את מרי פופינס. וצלילי המוזיקה. האומנת החדשה מביאה איתה חיוך ושמחה לבית שהעצב שורה בו, מצילה את המצב ומתחתנת עם האבא.

רק שפה, נראה כאילו מישהו החליט להפוך את הסיפור הידוע לסיפור בו העוזרת עושה כל מה שהיא לא אמורה לעשות כדי לשפר את מצבה של המשפחה.
מעבר לעובדה שהיא לא מחייכת ומתנהגת ברובוטיות אמיתית (למרות שהעיניים שלה לא פעם מדברות- זו הפעם הראשונה שאני רואה את השחקנית הזו בדרמה, וצ'וי ג'י וו אכן שחקנית מעולה)) היא נותנת לילדים לטעות את כל הטעויות האפשריות, ומתנהגת בעצמה בצורה שמסכנת את שלמות המשפחה כולה.

גיבור הסדרה, האבא המוכר כאיש הרע מ"האגדה של קאנג צ'י", הלו הוא השחקן המצויין לי סאנג ג'ה, הופך פה לאדריכל נעבעך אמיתי, שנאמן לעצמו ולאמת שלו עד מאד, אך עושה כל שגיאה אפשרית מול ילדיו וגם במקום העבודה שלו.
הילדים עצמם שבו את ליבי במשחק המצויין שלהם. ואין ספק שהסדרה בעלת פוטנציאל ענק.
אבל לצערי, למרות הפוטנציאל, היא התפספסה לי קצת. היו יותר מידי חזרות על הבעות פנים והתנהגויות מסויימות, ובמובן מסויים- אני חושבת שאם היו הופכים את הסדרה הזו לסרט- היא יכלה להיות מהודקת ומוצלחת הרבה יותר.
ואם לא סרט, גם לקצר אותה ל-16 פרקים היה עושה איתה חסד.
אבל בשורה התחתונה, זוהי סדרה רגישה מאד, שמאבחנת דקויות ביחסים בין בני אדם, ויש לה גם מימד טראגי וקומי- ואינסוף יציאות מהשבלונות. שווה צפיה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)