שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Cruel city

Chakalaka Cruel city Chakalaka
פורסם לפני 2532 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Cruel city (הידועה גם בשמות Heartless City או Undercover) שודרה ברשת הכבלים JTBC בין החודשים מאי-אוגוסט 2013, ויש לה 20 פרקים.

העלילה:
הדרמה עוקבת אחר חייהם של השוטרים, הסוכנים הסמויים וסוחרי הסמים, על המאבקים, החקירות, היריבויות וגם החברויות והאהבות המתרקמות להן. נראה לי שקשה להביא תיאור מפורט יותר של העלילה, בלי לחטוא בספויילרים מהותיים.

דמויות/שחקנים:

ג'ונג שי-היון (ג'ונג קיונג-הו, "זמן בין כלב וזאב", Sorry I love you)

יון סו-מין (נאם גיו-רי, "49 ימים", "החיים יפים")

ג'י היונג-מין (לי ג'ה-ג'ון, Golden Rainbow, "מלכת האמביציות")

לי ג'ין-סוק (קים יו-מי, Can we love, Soldier)

מין הונג-קי (סון צ'אנג-מין, Horse Doctor)

התרשמות אישית:
הסדרה הזו מאוד מסוגננת, והכוח העיקרי שלה טמון לטעמי בבימוי הבוטח ובצילום המוקפד, לצד המשחק המצוין של רוב השחקנים, שיצרו דמויות מורכבות ומעניינות. הקושי העיקרי שלי היה עם העלילה שהייתה עמומה משהו, והשאירה לדעתי הרבה אזורים שלא כוסו באופן מספק. הפרקים הראשונים היו מבלבלים מאוד, בגלל ריבוי הדמויות והכינויים והניסיון להבין את מערך הקשרים ביניהם. נוצר רושם מסקרן של סדרה בעלת פוטנציאל, שבסופו של דבר לא מומש באופן מלא לטעמי. בסיכומו של דבר הרגשתי שיש חורים בהבנת הדמויות, ההיסטוריה והמניעים שלהן, וגם שלא מראים לנו באופן מעמיק וברור מספיק את פעילות רשת הסמים, העולם התחתון וכו'. אני חייבת לציין שנוצרה תחושה של מרוב עצים לא כ"כ רואים את היער, ומרוב סוכנים סמויים, לא ברור אם נשארו בכלל פושעים אמיתיים...

למרות החוסרים האלה, יש בסדרה הזו משהו חזק ואפילו סוחף לפעמים שהשאיר אותי מסוקרנת מול המסך. יש שם איזשהו להט וכריזמה שעוברים גם אל הצופה, והיו שם גם מערכות יחסים שנגעו ללבי – חברות נשית לצד ברומנס חזק ומרגש, שיצר כמה מהשיאים של הסדרה.

לעומת זאת, הסוף הרגיש קצת אנטי קליימקסי, אחרי כל הקונפליקטים והיריבויות שניסו ליצור במהלך הסדרה. אין שם הרבה רומנטיקה, אבל בכ"ז הצליחו ליצור שם את אחת הסצנות היותר לוהטות שיצא לי לראות בדרמות קוריאניות (גם אם היא הייתה קצרה ולא ראו בה יותר מדי).

אני תוהה גם אם השם של הסדרה אכן מתאים לה, כי למרות שיש בה אכזריות ואלימות, יש בה גם אנושיות, דאגה ורגעים נוגעים ללב. ולמרות שהמאבק בפשע נראה סיזיפי, בכל זאת נראה שיש גם תקווה קטנה...

אני מודה שהיו גם כמה דברים שטחיים ולא מהותיים לעלילה שמשכו את תשומת לבי, כמו המלתחה המרשימה של הנשים בסדרה, והמראה המצודד של השוטר הקשוח בחולצות צמודות (אני שמחה שיוצא לי לראות את השחקן לי ג'ה-ג'ון גם ב-Golden Rainbow). לא יכולתי גם שלא לחשוב על עניינים רכילותיים כאלה ואחרים. למשל, השחקנית קים יו-מי היא בת זוגו של ג'ונג וו מ-Answer me 1994, ואילו ג'ונג קיונג-הו יוצא עם סויאנג ששיחקה בסוכנות השידוכים סיראנו...

טיזר:

שיר יפה מהפסקול:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0780)