שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

We Are Dating Now

Heart_01 We Are Dating Now Heart_Broken
פורסם לפני 2451 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

שם הסדרה: We Are Dating Now
ערוץ: SBS
שנה: 2002
מס' פרקים: 16
תרגום לעברית: אין
ז'אנר: רומנטיקה, קומדיה
שחקנים בולטים: צ'ה רים (הו, מיי ליידי), סו ג'י סוב (מאסטרס סאן), קוון סאנג-וו (מלכת האמביציות), צ'וי יון-יונג (מלכת המשחק), לי אוי-ג'ונג (My Love By My Side)

לפרטים נוספים:
http://wiki.d-addicts.com/We_Are_Dating_Now

העלילה:
הו ג'ונג היא בחורה חמודה ונאיבית, שחולמת על אהבה גדולה, אבל איכשהו מסתבכת שוב ושוב עם הבחורים הלא נכונים. חוץ מההתלבטויות שלה בענייני רומנטיקה, לימודים ועבודה, אנחנו מכירים גם את משפחתה, שכוללת אח אוהב בילויים ורודף שמלות, ואת השכנים/חברים – חברתה הטובה והחנונית שמזכירה את בטי המכוערת, השכן החדש הרציני והחנון, והיריבה הרומנטית והמומחית לדייטים שהופכת לחברה.

התרשמות אישית:
סדרה חמודה ונאיבית משהו, ממש כמו הגיבורה שלה. נהניתי ממנה בעיקר בזכות האווירה השכונתית-משפחתית, ובזכות השחקנית הראשית – צ'ה רים המקסימה ששדרגה את הדרמה בכמה רמות מבחינתי. הסיפור של המשניים (האח הבליין והחברה החנונית) התעלה במידה רבה על זה של הזוג הראשי לכאורה, וקצת חבל שהיוצרים השקיעו בו יותר מאשר במי שאמורים להיות הראשיים (הו ג'ונג והשכן), בעיקר לקראת הסוף. בכל מקרה, נשארתי עם טעם טוב מהסדרה הזו, ומה שהיה חסר על המסך השלמתי בדמיון.
ציון: 8

קליפ (כולל ספויילרים) שמתמקד בדמויות של צ'ה רים וסו ג'י-סוב:

הערות שוליים:
1. אני מתכוונת לצפות בקרוב בסדרות נוספות של צ'ה רים, שהתברגה לרשימת השחקניות האהובות עליי (על הכונן מחכות לי האביב של דאל-ג'ה, הו מיי ליידי, ו-All about Eve).
2. מתברר שצ'ה רים הייתה נשואה בעבר לזמר לי סונג-הוואן, ששיר שלו הופיע בפסקול של "1994, עבור" ומככב חזק בפסקול שלי:

קריאה מתוגברת:
הספיישל של זלפה
http://www.agenda.co.il/243/forum/866472

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)