שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Soulmate/ נפש תאומה

Blue_Bird_R Soulmate/ נפש תאומה Blue_Bird_L
פורסם לפני 2452 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

שם הסדרה: Soulmate/ נפש תאומה
שנה: 2006
מס' פרקים: תלוי איך סופרים... שני הפרקים הראשונים בסדרה מתרחשים כל אחד בשעה אחת, ולמעשה, כל פרק מכיל 2 חלקים. כך שלמרות שטכנית קיימים 22 פרקים בסך הכל, במונחים של פרקים לצפייה קיימים רק 12 פרקים (מתוך אתר התרגום).
תרגום לעברית: יש
ז'אנר: רומנטיקה, קומדיה

שחקנים בולטים (רוב הדמויות נקראות ע"ש השחקנים במציאות): שין דונג-ווק ("כוכבים נופלים מהשמים"), לי סו-קיונג (Gold, Appear!), סה קאנג (Hometown Legends), צ'וי פיליפ (קפיטל סקנדל), ג'אנג מי אין-אה (I Miss You), אוטני ריו-הי (האגדה של קאנג צ'י).

העלילה:
סיפורם של צעירים בעולם הדייטים ופגישות ההיכרות שלפני החתונה. חלקם מחפשים את הנפש התאומה, וחלקם פשוט מעדיפים לבלות וליהנות כמה שיותר בלי מחויבות כלשהי...

התרשמות אישית:
שמעתי חוות דעת שונות ומנוגדות על הסדרה הזו. מצד אחד, היא לא הייתה משעממת ויומרנית כפי שהזהירו אותי, ומהצד השני, לא חשבתי שהיא גם כ"כ מקורית ושנונה כפי שטענו אחרים, וגם לא נזקקתי לחיתולים מרוב צחוק... אחרי שצלחתי את שני הפרקים הראשונים, שלא היו מעניינים במיוחד, זו התגלתה לי כסדרה חביבה למדי, שהשתפרה לטעמי ככל שהעלילה התקדמה. אז כן, היו קטעים מטופשים ואף מאולצים לדעתי, והסדרה לא נראית חדשנית במיוחד כיום, אבל היא בסה"כ קלילה ויש בה רגעים חמודים ומשעשעים. היא התאימה לי מאוד אחרי Bridal Mask, כשהייתי זקוקה למשהו אוורירי ולא מאתגר מדי.
השחקן הראשי מתוק אמיתי, ואין ספק שהוא שידרג לי את חווית הצפייה.
ציון: 7

סרטון מספיילר מהסדרה:

הערות שוליים:
למרבה הצער, השחקן הראשי סובל מתסמונת נדירה שנקראת CPRS (Complex Regional Pain Syndrome) ומתאפיינת בכאבים חריפים שלא מצאו להם עדיין הסבר או טיפול יעיל, ולכן הוא שוחרר מהצבא ולא השתתף בדרמות בשנים האחרונות. אבל הוא לא אמר נואש ומקווה לקאמבק.
http://www.dramabeans.com/2013/08/shin-dong-wook-hopes-for-a-comeback/

קריאה מתוגברת:
סקירה בדרמבינס
http://www.dramabeans.com/2007/03/mbc-comedy-drama-soulmate/

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0630)