שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Spring Waltz

S_Notes_Green Spring Waltz S_Notes_Green
פורסם לפני 2461 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

שם הסדרה: Spring Waltz/ ואלס באביב
ערוץ: KBS2
שנה: 2006
מס' פרקים: 20
תרגום לעברית: יש
ז'אנר: רומנטיקה, מלודרמה

שחקנים בולטים:
האן היו-ג'ו (יופי של ירושה), סו דו-יונג (Friend, Our Legend), לי סו-יון (דונג יי), דניאל האני (סאם סון המתוקה), צ'וי סי-וון (מלך הדרמה)
http://asianwiki.com/Spring_Waltz

העלילה (בהתבסס על אתר התרגום):
הסיפור מתחיל באוסטריה, בערב ראש השנה החדשה. יון-יאנג מביעה משאלה בין המון חוגג - לפגוש את אהבתה הראשונה. באוסטריה היא פוגשת את פיליפ, המנהל של ג'ה-הא, פסנתרן מוכשר ועשיר בעל שם עולמי. בעברו, ג'ה-הא נולד וגדל כסו-הו, ילד עני שננטש על ידי אביו המהמר. בכפר שבו הוא ננטש חיה יון-יאנג, שהייתה ילדה חולנית. אמה חסכה כסף לניתוח עבור בתה, אך אביו של סו-הו גנב אותו. כדי שיון-יאנג תוכל לעבור את הניתוח, סו-הו מסכים להיות מאומץ על ידי זוג שאיבד את בנם... האם אהבתם תשרוד את כל התלאות שיעמדו בדרכם?

התרשמות אישית:
אני מגדירה את הסדרה הזו כטלנובלית לייט, זורמת ברובה ולא מאתגרת במיוחד. היא יפה ומרשימה מבחינה ויזואלית, כיאה לאחת מדרמות "עונות השנה" של הבמאי שאחראי ל"סונטת חורף", "סתיו בלבי", "גשם של אהבה" ועוד. העלילה הקלאסית, בטעם של פעם, קולחת למדי, אך כפי שאמרו לפניי, ניתן היה לקצר את החלק הארוך יחסית שמוקדש לסיפורן של הדמויות בצעירותן. לטעמי גם הפרקים האחרונים היו מעיקים משהו, והקונפליקט הלעוס נמשך יתר על המידה, כולל סחיטה רגשית, הקרבה וכל מה שקשור בזה.

התפקיד הנשי הראשי תפור בהחלט על מידותיה הקטנות של האן היו-ג'ו, שמגלמת גם כאן את הגיבורה היפה וטובת הלב שכולם מתאהבים בה (ממש כמו ב"אילג'ימה", "יופי של ירושה", "דונג יי" וכו' שבאו אח"כ). לצדה מככב סו דו-יונג, שהחל כדוגמן וזה היה תפקידו הראשי הראשון. הוא בוסרי לעתים, אבל בהחלט חמוד. דניאל האני שיפר את הקוריאנית שלו בסדרה וגם מפזר ניצוצות של קסם. המשפט שהכי זכור לי מהסדרה הוא המשפט שאומרת הגיבורה על דמותו: "כשאני רואה את פיליפ עושה כושר, זה מרגיע את הלחץ שלי". ואני מאמצת בחום. המשנית עושה את עבודתה נאמנה ומצליחה להיות מעצבנת כנדרש.

אומרים שהפסקול רומנטי ויפה. אני די המרצתי, אז לא כ"כ נהניתי ממנו, אבל מה ששמעתי נשמע לי די קיטשי.

ציון: 6

פתיח הסדרה:

הערת שוליים:
האווירה האביבית של הסדרה משתקפת גם בגרדרובה הירקרקה-צהובה של הדמויות. כמעט חטפתי פריחה...

קריאה מתוגברת:
הסקירה של לינה:
http://www.agenda.co.il/243/forum/363830

ועוד סקירה נלהבת:
http://outsideseoul.blogspot.co.il/2012/07/drama-review-spring-waltz-2006.html

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)