שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

White Christmas

Storm White Christmas Storm
פורסם לפני 2452 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

שם הסדרה: White Christmas/ חג מולד לבן

ערוץ: KBS2
שנה: 2011
מס' פרקים: 8
תרגום לעברית: יש
ז'אנר: מתח, ביה"ס
רייטינג: 3-4%

שחקנים בולטים: סונג ג'ון (I need romance 3), קים וו-בין (היורשים), ג'ונג סוק-וון (על גג העולם), בק סונג-היון (אייריס 2), קים יונג-קוואנג (גשם של אהבה), לי סו-היוק (עץ עמוק שורשים), קוואק ג'ונג-ווק (Shut Up Flower Boy Band), הונג ג'ונג-היון (Dating Agency: Cyrano), אסום (Madam Bbaengduk), קים סאנג-קיונג (Call of the Country).

העלילה (מתוך אתר התרגום):
בית הספר התיכון "סוסין", הידוע גם בכינוי "כלא", הוא בית ספר אליטיסטי למחוננים, שבו לומדים רק כאלה הנמנים על האחוזון העליון של הגאונים. ההישגים המבריקים שלהם הם תוצאה של מערכת ענישה חמורה ולחץ קבוע, עד לנקודה שבה תלמידים נמנעים מכל פעילות מחוץ ללימודים. שבעה תלמידים ומורה אחד נשארים בבית הספר לחופשת החורף, ואליהם מצטרף פסיכיאטר שנאלץ לתפוס מחסה איתם, לאחר שעבר תאונת דרכים סמוך לבית הספר, בעיצומה של סופת שלגים. בתקופה שבה כולם חוגגים את חג המולד, התלמידים מגלים כי המכתבים האנונימיים שנשלחו אליהם לא היו תוצאה של מעשה קונדס בלתי מזיק. בקרבם היה רוצח. השאלה הנותרת ללא מענה היא האם בני אדם נולדים מפלצות או הופכים לכאלה?

התרשמות אישית:
מדובר במיני סדרה שזכתה לביקורות נלהבות, בהשתתפותם של כמה מהשחקנים החביבים עליי. ציפיתי למותחן שיפחיד אותי קצת בלילות הקרים, אבל זה היה עוד מקרה של ציפיות לחוד ומציאות לחוד. לא מצאתי בסדרה עומק פסיכולוגי, מסתורין או עניין. השחקנים עושים עבודה לא רעה, אבל ההתנהגות של הדמויות נראתה לי שרירותית רוב הזמן, וזהות הרוצח הייתה צפויה כבר מההתחלה. היו לי הרהורי פרישה, אבל מאחר שמדובר בסדרה קצרה, המשכתי עד הסוף שלא הביא עמו בשורה מבחינתי. מי יודע, אולי פספסתי משהו בגלל ההמרצה שהלכה והתגברה?
ציון: 4

הערת שוליים:
הרגע הזכור לי ביותר בסדרה הוא שזה שבו התלמידים נטולי החולצה משתובבים בשלג. לפחות היה קצת פאן סרוויס.

קריאה מתוגברת:
ביקורות נלהבות יותר משלי:

http://outsideseoul.blogspot.co.il/2014/01/drama-review-white-christmas-2011.html

http://thetalkingcupboard.wordpress.com/2011/12/25/white-christmas-a-review/

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0779)