שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Protect the Boss

Phone Protect the Boss Phone
פורסם לפני 2449 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

שם הסדרה: Protect the Boss/להגן על הבוס
ערוץ: SBS
שנה: 2011
מס' פרקים: 18
תרגום לעברית: יש
ז'אנר: קומדיה, רומנטיקה
רייטינג ממוצע: 17.2%

שחקנים בולטים: ג'י סונג (Secret), צ'וי קאנג-הי (7th Grade Civil Servant), קים ג'ה-גונג (ד"ר ג'ין ובקרוב ב- Triangle), ואנג ג'י-היי (The Suspicious Housekeeper).

העלילה (מתוך אתר התרגום):
צ'ה ג'י-הון הוא בחור נוירוטי, ילדותי וחסר תועלת בתפקידו כמנכ"ל חברת DN ששייכת לאביו. לג'י-הון יש יריבות ארוכת שנים בעבודה ובחיי האהבה עם בן דודו צ'ה מו-וון. לעומת ג'י-הון, מו-וון הוא מנהל מצליח, חרוץ ולכאורה מושלם, ולשניהם יש היסטוריה רומנטית עם סו נה-יון הסנובית.
נו און-סול האמיצה והקשוחה נאבקת כדי למצוא עבודה במשרה מלאה, בגלל הרקע הלא מרשים שלה, ונכשלת בראיון עבודה אחרי ראיון. לאחר שהיא מראה למנהלי גיוס כ"א מי היא באמת באחד מראיונות העבודה, היא מופתעת לגלות שהיא נשכרה על ידי מו-וון כדי שתהיה מזכירתו של ג'י-הון. מערכת היחסים בין השלושה מסתבכת כאשר שני הבני דודים שוב שמים עין על אותה הבחורה...

התרשמות אישית:
הסדרה הזו שימשה לי כפילר חביב, בזמן שחיכיתי לכתוביות בסדרות אחרות, אבל בסה"כ נהניתי ממנה יותר ממה שציפיתי. ג'י סונג כובש לב ומשכנע ביותר כמנהל הילדותי והמתוסבך שמתאהב מעל הראש. חיבבתי מאוד גם את הדמות הנשית הראשית הנמרצת והעקשנית, שלא מתייאשת גם מול מה שנראה בתחילה כבלתי אפשרי. המשניים היו סבירים פלוס, והייתה לי גם סימפטיה לאבא של הראשי – במיוחד בסצנות שבהן המנכ"ל הגדול נאלץ לעשות עבודות שירות שונות ומשונות למען הציבור. נהניתי גם מהסצנות של החברות הנשית בסדרה, במיוחד כשהברומנס בין בני הדודים לא היה משהו.

החלק שפחות אהבתי הוא כל הברברת העסקית, שגרמה לי לפיהוקים רבים ולהמרצה מקסימלית. נראה לי שקיצור היה משפר את הסדרה, אבל בסה"כ היה נחמד פלוס.
ציון: 7

טריילר ארוך מתורגם לאנגלית:

פתיח + מאחורי הקלעים:

הערות שוליים:
בזכות הסדרה הורדתי את השיר החמוד הזה, שג'י סונג מבצע באחת הסצנות בסדרה. השיר הזה רדף אחריי גם ב-Answer me 1994.

קריאה מתוגברת:
ביקורת על הסדרה:
http://strangevision.wordpress.com/2012/04/07/review-protect-the-boss/

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)