שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אתם מוקפים- סיכום (ואולי דיון?)

אתם מוקפים- סיכום (ואולי דיון?)
פורסם לפני 2379 ימים     מאת zilpa     אין תגובות    

בתקופה האחרונה ראיתי בקצב קוריאה את "אתם מוקפים"- השם בתקופה הנוכחית לא מבשר טובות, אבל כשהתחלתי את הסדרה השקט והשלום שררו אצלנו, וקשת השחקנים המוצלחת היוותה טריגר ראוי בהחלט.
בקצרה- אפשר לסכם את הסדרה כך:
און דה גו הוא בלש צעיר שאמו נהרגה כשהיה ילד, הוא מצטרף למשטרה כדי לגלות את האחראים על כך, אבל מגלה שהחשודים העיקריים הם דוקא לא אלו שהוא לא בוטח בהם.
כל פרק הביא איתו הפתעות וטויסטים, ולאורך כל אורכה שמרה הסדרה על מתח ועל הומור ראוי.

כשהשאלה מי מושחת באמת ומה מסתתר מאחורי החזות המהוגנת של לובשי המדים-התביעה והנהגת המדינה-מרחפת לכל אורך הדרך.

השחקנים הראשיים- לי סון גי וגו אה רה משחקים יפה, אבל לדעתי מי שגונב את ההצגה (כמו תמיד) הוא הבלש הראשי, הלא הוא השחקן צ'ה סונג וון-

ואני חייבת להגיד שעם סיום הסדרה, יש לי חשק עז לראות את סיטי הול שוב...(דווקא בגלל שהוא מגלם שם דמות שונה לחלוטין...)
גם הדמויות המשניות, של הבלשים פארק טה איל (איזה ילד יפה!) וג' גוק, היו נהדרות ונהניתי מהאינטרקציה ביניהן.
בקיצור, סדרת אקשן מקסימה, שאני חייבת להחמיא גם לצלם שלה, על כמה צילומים יפהפיים- וגם על הקריצה לצילום המפורסם של הרביעיה המופלאה החוצה את הכביש...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)