שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

טירונים / אתם מוקפים - כמה סודות מאותו לילה נחשפים


טירונים / אתם מוקפים - כמה סודות מאותו לילה נחשפים
פורסם לפני 2205 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2178 ימים

מסתבר שהמגף הוא לא הרוצח של אימו של דה גו אלא הוא בא לאסוף את התליון שהרוצח או הרוצחת השאיר או השאירה ורצה לרצוח את דה גו/ג'י יונג בתור עד. ג'י יונג התכוון למסור את התליון לבלש סו שהוא הזמין למרות הטינה כלפיו על שאילץ את אימו להעיד, אבל המגף הגיע קודם וניסה לרצוח אותו כשהמדלייון בידיו, כי מסתבר שהמפקדת גנבה את המדליון שכבר הגיע למשטרה. או סו סון גם העידה שראתה את דה גו ושמהמגף רדף אחריו והמפקדת העלימה את עדותה.

נראה אפילו שהמפקדת היא הרוצחת עצמה שהעלימה את המדליון ושיתפה פעולה עם המגף היא הרוצחת, אבל מצד שני היא בטוח לא עומדת בניסיון לרצוח את הילד, היא מצאה אותו בבית היתומים והפכה לאופטופסית שלו ודאגה לו. וכשחבר הקונגרס שכנראה בראש כל העסק רוצה לרצוח את הילד שמסכן אותו והמפקדת הזהירה אותו מהמגף וחבר הקונגרס מרגיש נבגד ממנה ומטיל עליה לרצוח אותו, אבל היא מושכת זמן באמירה שהיא תקבע מתי.

גם מסתבר שאימו של ג'י יונג נרצחה ממכת אגרטל כך שלא ברור אם זאת הייתה תאונה ואחרי זה הרוצח ברח לאחר רצח בשגגה או שמישהו בא בכוונה לרצוח אותה.

המפקדת מזהירה את הבלש סוק מאפשרות של נקמה של דה גו שאסור שהוא יהיה מעורב בחקירה. הבלש סוק גם הזהיר את דה גו מהפיכתו מקורבן לפושע ובדיוק סו סון שנרדמה בשמירה עליו כשהמגף הזמין אותו לפתור את זה ביניהם והוא האשים את דה גו שראה איך אימו נרצחת והתחבא מתחת למיטה, וכשעמד לרצוח אותו הוא נדרס והדורס ניסה לרצוח אותו ואז דה גו עמד בכבוד בדילמה והציל את התליין שלו מהרוצח, הרוצח ניסה לרצוח אותו, אבל אז הגיע הבלש סו עם טירונים והם הצילו אותו והסתבר שדה גו בא עם אקדח לא טעון כדי לא להפוך לפושע ועמד בכבוד במבחן של שוטר הגון ולא נוקם.

המגף הסתבר הודח מהמשטרה לאחר שהציל את הבלש סו וכך חטף את הצלקת ובנוסף הרג פושע כדי להגן על הבלש סוק, אבל הואשם בשימוש לא ראוי בנשק והודח מהמשטרה ומאז הפך לפושע והבלש סוק הרגיש חייב לו ובגלל הקשר שלהם לאחר 11 שנים ובגלל השם במדליון הבלש סו, אז ג'י יונג חשב שהשוטר ששכנע את אימו להעיד מעורב ברצח שלה. המפקדת שהייתה האופטרופסית שלה גייסה אותו למשטרה בשם בדוי כשהוא בחר להיות שוטר כדי שיהיה תחתיו וידע איזה שוטר הוא, ומסתבר שבניגוד למה שחשבתי היא לא חיפשה לחשוף את הבלש סו או את המגף אלא חשבה להרוג את רגשות הטינה של ג'י יונג שיתרשם מהבלש סו וישכח הכול והדבר לא יתקדם. היא גם דרשה מהמגף לא להסגיר את האשמים האמיתיים ולהאשים את מי שאיים על אימו שכבר מת ואמנם המגף הבין שניסו לרצוח אותו עמד במשימה והסתיר מי הבלש סו במדליון ורק הבהיל שזה לא אותו הבלש.

מסתבר שכשהבלש סו בא לאסוף את ג'י יונג כדי להציל אותו ואיחר, הוא איחר בגלל החיפוש של ג'י יונג לאסוף את בנו מבית הספר ולכן בנו נדרס, כך שהייתה לו טראומה גדולה לכל החיים מזה, בעוד דה גו האשים אותו בכל וגם כשהוא גילה שדה גו הוא ג'י יונג הוא חשש שזה יגרום לזעם אצל אישתו לשעבר כי בשביל הילד הזה הוא איחר לאסוף את בנו שנדרס.

שאר הטירונים שומעים את הסיפור של דה גו ומנסים להתקרב אליו יותר בגלל הטראומה שעבר ואו סו סון מספרת על חייו שהיא הכירה אותו כילד.

כשאימה של או סו סון מסתבכת ודה גו הולך לחקור את האישה שהכתה אותה חבר הקונגרס מזהה אותו לאחר שהטילה על מפקחת המשטרה להרוג אותו בהקדם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)