שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קצין חתיך, גיבור על שלי

קצין חתיך, גיבור על שלי Eye_Br_Tear
פורסם לפני 4458 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 15     תגובה אחרונה לפני: 4457 ימים

אני עדיין צריכה להירגע מהפרק היומי שהעביר אותי במערבולת של רגשות Storm מתנצלת מראש אם ההודעה תצא מבולבלת ועם יותר מדי סימני קריאה Smiley_Blush_B

אני חושבת שרוב הפרק המטרתי קללות שונות ומשונות ו"איחולים לבביים" Smiley_Devil לשורה של דמויות - יון אי, גום יונג, צ'ה, השר, הרופא המלכותי התככן - וכל שאר הירקות הרקובים שבארמון (היי, זה אפילו מסתדר עם הפרומונובלה!). די! כמה רעים אפשר להיות? וכמה ג'אנג ג'ום עוד צריכה לסבול? זה גדול על בנאדם אחד...

איזה תוכנית זדונית ואיומה - להשאיר אותה ב"כפר הארורים" עם המוני אנשים חולים, בלי תרופות, בלי עזרה, בלי תקווה. אבל רגע! הקצין החתיך נכנס לתמונה, ונגד כל הסיכויים, האיסורים והתקנות שהוא עצמו קבע - מסתער ונכנס לתוך הכפר שאיש לא יכול לצאת ממנו. איזה גבר! נשמה... האביר על הסוס החום (או השחור? הייתי די מעורפלת בקטע הזה...). הוא מגיע לג'אנג גום כשהיא כבר מיואשת ומותשת מכל המאבקים, הקנוניות והתככים.

ואז הפרק נגמר (בעשרה לשמונה! לא יכולתם להמשיך עוד עשר דקות?), ואני נשארתי עם הפרומונובלה המסעירה ועם קטעי הפרומונובלה משבוע שעבר שעדיין לא ראינו... וואו, קשה לי לחכות!

וכדי להתעודד, הנה אחת הכרזות המשעשעות שבהן הדביקו את פרצופיהם של גיבורי ג'אנג גום לסרטים/סדרות שונים בתכלית. יפה להם, לא? Smiley_Party_B האמת שלא יזיק להם להצטייד בחרבות בארמון ובסביבותיו...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)