שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לפעמים בא לי לבעוט בג'אנגומה!

לפעמים בא לי לבעוט בג'אנגומה!
פורסם לפני 4459 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 32     תגובה אחרונה לפני: 4456 ימים

לא בעיטה חזקה שתעיף אותה עד האי ז'ז'ו או עד העולם הבא, חלילה וחס, כמו שהגבירה צ'ה רוצה לבעוט בה, אלא בעיטה קלה שתנער אותה. איך את, עם כל מה שעברת, מרשה לעצמך להיות כל כך תמימה? איך? איך שוב את בוטחת ביול אי הנחשה? כשיול אי וג'אנג גום יצאו לדבר מחוץ לביתה של יון סאנג (הוד רוממותה יון סאנג אני צריכה להגיד עכשיו) ג'אנג גום הייתה צריכה לומר לה: אני מזהירה אותך, אם משהו יקרה ליון סאנג או לתינוק שברחמה אני אאשים אותך ואפעיל את כל הקשרים שלי כדי שיוציאו אותך להורג. אני אהפוך עולמות כדי שאת תשלמי את המחיר ואני אבדוק את יון סאנג יום יום ולא אכפת לי מהתקנות שמתקנות. לפחות היא גילתה מה יול אי מתכננת בזמן ולמי שרוצה לדעת עוד למטה יש ספויילר.

בפרומונובלה יש כבר היסתבכות חדשה של ג'אנג גום. כשהצרות לא מחפשות אותה היא מחפשת אותן. עוד יצמחו לי שערות לבנות בגללה!

הו אדון-קצין-חתיך-מין! אייכה? נהייתי פוזלת בגללך!

צל"ש מגיע לגבירה מין ולצ'אנג ולהוד רוממותה יון סאנג:
Bronze_Medal לצ'אנג על היותה הו כה חמודה ועל המשפט שאמרה ליונג נו העכברושה: יש ביננו ידידות עכורה (או משהו כזה. מישהו זוכר את הנוסח המדוייק?)
Silver_Medal ליון סאנג על היותה הו כה חמודה ועל כך שטירטרה כיאות את גום יונג הדוחה. וברכות על המינוי החדש - פילגש בדרגה 4! חבל שלמינוי מתלוות סיכות ראש מכוערות כל כך ועל התסרוקת אין לי מה לומר חוץ מכך שאפשר לדחוף לשם אנטנה של סלולרי ואף אחד לא ירגיש.
Gold_Medal למין על היותה הו כה חמודה ועל הנאום שהרביצה בהשראתה של הגבירה האן המנוחה מול גבירות החצר הסוררות.

ועוד שני צל"שים:
Gold_Medal ג'אנג דוק על כך שהיא הצילה את הקצין מין מפיטורין ובעקיפין גם את ג'אנג גום. אה כן, וגם על היותה הו כה חמודה!
Gold_Medal לאדון-קצין-חתיך-מין על היותו הו כה חמוד וחתיך ופשוט מאמי. יש מצב שהוא מתחתך מפרק לפרק?

זהירות! Spoiler_09 Spoiler_07

Spoiler_15 Spoiler_16 Spoiler_15

לא התאפקתי, אז גיליתי כמה ספויילרים. מה שכן, אני לא מרגישה שזה הזיק לי להמשך ההנאה אבל על אחריותכם בלבד... הספויילרים כתובים בלבן ולכן צריך לעלות עליהם עם הסמן כדי לקרוא אותם:

1. יון סאנג תלד וג'אנג גום תיילד אותה. את זה כבר קראתי ממזמן איפשהו, לא זוכרת איפה.
2. ג'אנג גום תצליח לטהר את שם אימה ושמה של הגבירה האן ולהביא לצדק! הורייי! ידעתי שזה יקרה אבל רציתי להיות בטוחה...
3. משפחת צ'ה תקבל ז'אפטה רצינית מהמלך, צ'ה תמות (התאבדות ככל הנראה) וגום יונג תגורש.
4. זה ממש לא הסוף. יהיה עוד אקשן... אבל לא קראתי יותר כדי לא לקלקל לעצמי אז זה כל מה שאני יודעת עד כה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)