שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תרשו לי לשתף איתכן מחשבות שהשתקתי.

תרשו לי לשתף איתכן מחשבות שהשתקתי.
פורסם לפני 1323 ימים     מאת Less_beat     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 1318 ימים

אולי לא הייתי צריכה להתגרש?
אולי יכולנו לנצח את המשבר?
(שבכלל לא היה קשור לנטיותיי המיניות, ורק התעצם בגלל הסוד הזה שהסתרתי ככ טוב במשך שנים רבות!)
אולי הייתי צריכה להיות גלויה והוא כן היה מקבל אותי?
תבינו, התחתנתי בגיל מאוד צעיר כבעלת תשובה טריה שבמסגרת המצוות גם "קיבלתי על עצמי סטרייטיות" לצד שמירת השבת, כשרות, צניעות..
קבלה שבאמת ובתמים חשבתי שאצליח לעמוד בה.
היום אני מנסה לסלוח לעצמי ולזכור שלא רימיתי אותו. באמת רציתי בית יהודי עם איש אהוב. ובאמת אהבתי אותו.
אבל אין מנוס. הרצון לקשר עם אשה הוא כנראה בדי.אנ.איי שלי.
ומצאתי את עצמי חוזרת לעולם שכה ניסיתי לשכוח.(חזרתי רק בתיאוריה. בכתיבה. בהתעסקות. בחלומות. לא נגעתי באשה עד שנפרדנו)
וככל שחזרתי לשם, ככה התרחקנו.
ואולי יכולתי לתקן?
כשאני אומרת תיקון אני לא מתכוונת להמרת נטייה מינית, אני לא מאמינה בזה. אני מתכוונת להעצמה של הקשר איתו והעמקת החברות בינינו.
אז נכון- הרווחתי חוויות מדהימות וקשרים נפלאים.
גיליתי עולם שלם שרק חלמתי עליו מגיל מאוד צעיר.
אבל המחיר יקר.
הנפגעים רבים.
ובסופו של יום אני לבד. ואולי גם הוא.
ובאמצע, הילדים המבוהלים והמבולבלים שלנו. שלנו!! של שנינו!!

נכון שהיו בעיות. הרבה מהן נבעו ממצב רגשי ונפשי שהגרוש שלי היה מצוי בו.
אבל יש לי הרגשה שהרצון שלי להתנסות בחוויה עם אשה גבר על הרצון להציל את הבית שלי.
וכואב לי לחשוב שיכול היה להיות כאן בית.
אמא ואבא וילדים רגועים ושמחים.

אני מודה לכן על האפשרות לשתף אתכן
הייתי חייבת לפרוק כבר את המועקה הזאת.
לילה טוב חברותיי למסע המיסתורי הזה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)