שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מחוויות מסיבת הפורים...

מחוויות מסיבת הפורים...
פורסם לפני 3678 ימים     מאת שיר-לי     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3677 ימים

אחרי משמרת שלא נגמרת בעבודה, אצתי רצתי להתארגנות ולכיון האוטובוסים שיקחו אותי ליעד המבוקש..אפרוח_99 בדרך, ממש שניה וחצי לפני התחנה הרצויה ראיתי אדם מוכר.. חבר ותיק.. אז עשיתי אחורה פנה קדימה צעד.. ושוחחנו על דה ועל הא.. ועל זה ש"וואלה מזה לא השתנת"9 (מה?! זה אשמתי שאני לא זוכרת מה לבשתי לפני חצי שנה שנפגשנו ?!) והיה מרגש..4
משם הגעתי ליעד הנכסף באיחור קל... חצי שעה זה איחור לא?!
וראיתי שהמקום רק החל להתמלא.. מה שהיה נחמד כי יכולתי להחליף כמה מילים עם טזמניה ולשמוע על חוויותיה בעולם הגדול..מטייל_02 ולהתרשם מהשעון המגניב.. ולהציק לה כל רגע "אז מה השעה?!".מיסטר_בין
הכרתי חברות חדשות.. אלק חדשות.. מכירות יותר ממני את הנפשות הפועלות..קול3
ופגשתי נשים מהארגון.. היה נעים וסולידי (בהתחלה) סוג של דייט עם הרבה אנשים יחד..כלב ואפילו זכיתי לשתות משהו אלכוהולי..חגיגה אבל בקטנה.. וטוב שכך.. לא ממש התחברתי.. (דוסית שכמותי)2
ואט אט המקום התמלא.. החלו ריקודים סוערים...רוקד והמדהים היה לראות שכמעט כולן קמו על הרגלים ופיזזו על הרחבה.. הולך_

היה לי ממש כיף להשתולל ככה DJ_ חוץ מזה שהגלימה קצת חנקה אותי Drulling_01ומצד שני אם הייתי מורידה אותה ספק אם היו יודעים למה התחפשתי.. Funny_Egg(חיפושית) מלבד הקעקוע הדהוי שציירתי על פני.

כל הכבוד לחננה ול"עברתי.." היה לי העונג להגיע ולהשתתף ..7
והבאסה היחידה שהיתה לי, לצאת בדיוק שהירושלמיות החלו לזרום למקום.. טוב נו יש כאלה שעובדים יום אחרי וצריכים לתפוס את האוטובוס האחרון לבית שנמצא במרחק של שעתיים..29

אבל אין מה לומר מלבד זה שהיה מעולה!!PARTY

רק אני חייבת לדעת.. מי זכתה בתחרות התחפושות...9 אחרי שאני עשיתי "ויברח" אלגנטי וכמו שאמרתי שם "מפנה את מקומי למי שבאמת מגיע לה לזכות.."4
אז חג שמח לכולנו..
ושנזכה לשמוח ולצהול כל יום ויום בשנה!
רוקדים

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)