שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הרווקיאדה...

הרווקיאדה...
פורסם לפני 3429 ימים     מאת שיר-לי     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3428 ימים

האמת שכל הזמן יש לי רצון פנימי לכתוב.. לשתף...

אבל לא יודעת מה לרשום והאם זה הכרחי.. ובעיקר מחוסר הזמן, או שיש זמן ואז בעצם יש מלא דברים אחרים שיש לעשות והכתיבה נדחת או מתאדה באוויר.

ידוע הרי שהחגים זה השנאה הגדולה של הרווקים.. של אלה שלא נמצאים בזוגיות.. שהלב מתפרק מהבדידות, שהכעס שמצתבר על כמות השאלות של הנשואים ובזוגיות למיניהם שמרשים לעצמם לנג'ס ולשאול "נו, מה קורה אצלך?! את לא רוצה להתחתן?!" או הברכות של הדודות "בשנה הבאה בבית שלך!! ".

אני יודעת שזה מתוך דאגה ואמפתיה עמוקה אבל בחיית זומזום לא נראה לכם שהמלח רק עושה יותר שורף על הפצעים?! כאילו אילולי הייתם מציקים ומעיקים -החגים היו אבודים?! ואנחנו בפרט?!

אני ב"ה במשפחה שמנסה לקחת קצת את הדברים בפרופורציות או לצורך הענין יש 2 רווקים בבית אז זה מקל על הניג'וסים או מתחלק שווה בשווה ובכל זאת.. לא פשוט.

אפילו בעבודה עלי להמציא איזה חבר ורטואלי כדי שירדו ממני כל השאלות של "למה את לא נשואה.." ועוד שאלות שממש לא קשורות אבל חייבות להשאל.. טוב נו ככה זה שעובדים עם אנשים..

בקיצור לחיות על אי בודד לא נראה רעיון כ"כ רע ביסודו.. אך אין ספק שהמשפחתיות עושה משהו ללב האדם.. גורמת לו להבין לעומק למה זה חשוב, וכמה האדם חסר ( כאילו צריך להזכיר לנו).

מאמינה מעומק ליבי שדרכי האל נסתרות ואין לדעת מה הסיבה למקום בו כל אדם נמצא

אבל ברור לחלוטין שיש לקחת את הדברים בפרופורציות ולמצוא עיסוקים נוספים (במידה ולא קיימים עד כה) כדי לצאת מהבאסה ולדעת שיש עולם שלם, אם לא כמה.. שמחכה רק שנחקור ונחייה אותו עם או בלי זוגיות..

חג שמח ומלא באהבה שלא תלויה בדבר! (כמו אחיינים מתוקים..)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)