שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מתי בפעם האחרונה עשית משהו עבור מישהו?!

מתי בפעם האחרונה עשית משהו עבור מישהו?!
פורסם לפני 3429 ימים     מאת שיר-לי     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 3426 ימים

"הרוב טוב.."
ככה אני אני עונה לשאלה "מה נשמע?"
אולי זה ישמע קצת קוטרי, אולי קצת "מתנשא".. אבל בא לי להגיד שיש עוד מה לשפר.. שיש עוד
מה לעשות בעולם ולא, לא הכל דבש והכל טוב..
תמיד יהיה מה לתקן, תמיד יש עוד משהו שיש לעשות עבור אדם אחר שזקוק לך..

השבת "שבת ארגון" בבני עקיבא, בעבר זה היה אומר המון עבורי, בעיקר שהולך להיות כיף גדול
בסניף, שהולך להיות הרגשה של שינוי באוויר.
עצוב איך שאני מרגישה מרוחקת שנות אור מהמושג הזה "סניף בני עקיבא" כאילו מאז שנכנסתי
לבת קול נכנסתי לעולם אחר, עולם שלא יכול להכיל את הדת עם הנטיה המינית שלי. שכל העבר זה
מעין תמונה או במצב הממש טוב סרט וידאו עתיק יומין של מה שהיה ולא יהיה חלק מחיי.
וגם כשאני בקשר של "שלום שלום" או למשל ביקור בבית הכנסת של הסניף מרגיש לי משחק.. שאני
שם ורק מחכה שידעו עלי ואז "יגלגלו אותי מכל המדרגות .."- במצב טוב, ובמצב רע יעשו נזק
למשפחה הקרובה.. כי עיר מגורי זה כמו שכונה אחת גדולה.

זה טוב ולא טוב כל ענין של הכולם מכירים את כולם.. גם אם לא מכירים ממש.. "אה את הבת
של.. שגרה ליד הגיטרה שנשברה.."
ישנה תרומה אך גם תחושה של חנק, יש כאלה שיכולים לחיות במקום זה שנים רבות ואף לרצות
להקים בו בית, דווקא בשל המשפחתיות הזו..

אני עוד לא החלטתי אם זה המקום שלי, אם זה המקום שבעוד 5 שנים אמשיך להתגורר בו.

כרגע חיה את חיי.. בין עבר הווה ועתיד.. באמונה שמה שאני עושה בחיים ובכלל זה טוב. נכון
המשכורת עגומה מאוד אבל הנפש שלי משחקת תפקיד גדול במשרה הנוכחית. בידיעה שאני מביאה את
עצמי כמו שאני ומבחינתם זה המון.. זה דבר אדיר.. אי אפשר באמת לתאר. ואין לו מחיר.

אבל מה?! ידוע לי שזה קשור גם לאזור מגורים, תחושה של "שכונה" שכולם מכירים את כולם
ודואגים לכולם.. שלא צריך להתנדב איפשהו כדי להרגיש עשייה.. כדי להרגיש שהנה אני נמצא שם
עבור האחר.

השבת יש ימי הולדת רבים של נשים אהובות רבות. תאריך מבורך מסתבר.. :)
מתחיל מהחברה ההיא מהעבר שבזכותה הגעתי למסקנה שאני זה אני וזה לא רק בראש שלי.
עד החברה הטובה מהעבודה הקודמת שבין הראשונות שידעו עלי.. שקבלה את זה בחיבוק גדול
וברצון להיות שם עבורי.
אז לא יודעת אם זה גורל או שבורא עולם עושה דברים בצורה כ"כ עמוקה ובלתי מובנת.
אבל השבת הזאת אומרת המון עבורי.

כן, הרוב טוב וזה רק הולך ומשתפר... :)
ומאחלת יומולדת שמח לכל הנפשות האדירות והמקסימות שחוגגות בסוף שבוע זה יומולדת.. אושר
ועושר עד בלי די..
שבת ארגון כייפי ושם חדש לשבט החדש..
שנזכה להיות בעשיה חיובית כל הזמן.
פשוט שבת שלום ומבורכת לכולם..

מצרפת פה שיר מתוק ...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)