שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
חדשה ומבולבלת...

חדשה ומבולבלת...
פורסם לפני 3327 ימים     מאת מרים1234     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3313 ימים

שלום אחיות שלי!
קודם כל , פורים היום... אז אני מאחלת לכולכן חג מלא בשמחה אמיתית.
ולבלבוליי - אני בחורה בשנות ה20, מעולם לא נמשכתי לבחורה אך גם לא יצא לי להיות במערכת
יחסים רצינית עם גבר. לאחרונה הכרתי מישהי.. בהתחלה היינו חברות טובות, אח"כ היא סיפרה
לי על עצמה שהיא לסבית ושהיא נמשכת אלי. ברגע הראשון לא ידעתי איך לקבל את זה, אך לאחר
מחשבה קצרה החלטתי לתת לזה צ'אנס, הזוי ככל שזה נשמע לי... התחלנו בקשר זוגי. עברנו חודש
אינטנסבי מאוד יחד ולרגע לא נמאס לי ממנה.. בכל יום רק אהבתי אותה יותר והרגשתי שיש לנו
חיבור מיוחד ושאני גם מתחילה לפתח משיכה אליה (מודה - לא היתה בהתחלה). כשהחלטתי לאזור
אומץ ולשתף חברות התחילו הבעיות.. אחת קיבלה ממש יפה. עוד אחת גם קיבלה אבל לא ככ בקלות.
היא לא הבינה למה אני בוחרת בזוגיות ובחיים מורכבים כשיש אופציה אחרת, פשוטה, ברורה
ומקובלת יותר ("אבל את לא לסבית... אז למה בחורה?"). מאז יצא לי לשתף עוד חברה ושוב זו
היתה פחות או יותר התגובה שקיבלתי - חוסר הבנה לקיומו של הקשר הזה. היה לי קשה לחשוב על
תגובות של הסביבה והחברה גם לפני שסיפרתי לחברות, מה גם שאני לא לסבית ולא מזוהה ככזו,
אבל התגובות שלהן די הפילו אותי. משם הרגשתי שאני נתקעת, לא מפתחת, רק מתעסקת בלהחביא את
הקשר, למצוא לו צידוקים ולבחון אם מישהו חלילה גילה...
לקחתי שבוע הפסקה מהקשר כדי לחשוב. אני לא יודעת מה לעשות.. בת הזוג שלי מקסימה ואני
אוהבת אותה מאוד. היא מכילה ואוהבת ויש לה את כל הסבלנות שבעולם, בכלל, ולקושי ולתהליך
שהתחלתי בפרט. מצד שני, אני פוחדת לפספס.. הייתי רוצה להתנסות בקשר עם גבר ומלחיץ אותי
להכנס לקשר רציני עם בחורה. אני מרגישה שזה ממתג אותי כשאני בעצם לא.. מפחיד אותי שבעתיד
(אם ארצה) גברים לא ירצו לצאת איתי.. אני כבר לא קטנה, זה גיל די רציני שבו בנות בגילי
מקבלות החלטות ובוחרות להן בני זוג ואני מפחדת להרוס לעצמי..
אשמח לשמוע דעות..
ותודה על תשומת הלב, אני מעריכה את זה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)