שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
סיפור קטן לחג..

סיפור קטן לחג..
פורסם לפני 3296 ימים     מאת שיר-לי     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3292 ימים

כמו בכל משפחה גם אצל משפחת לוי היו הכנות לחג.. והכוונה להכנות משמעותיות ביותר..כמו אם
לרכוש את האלבד הלבן ומעליו להשים ראנר שחור עם פרחים או שמה להשים את הסבא (שבעיקר רוצה
לסיים את הערב לפני שהוא מנקר לתוך ההגדה) ליד הנכד (שמתכנן להחביא את האפיקומן כ"כ טוב
שלאחר הכוס השלישית כולם יחפשו אותו ויעירו אותו בשאלה "איפה זה?!" והוא ישיב "מממ ,שם"
ויצביע על הכיון הלא נכון של המחבוא -מתוך שינה..)

בין הנקינות החוזרות ונשנות של החלונות בבית (ראבק, למה תמיד שמים את החג כשיש אובך
באוויר.. לא חשבו על תאריך אחר..) ובין העמסת הסירים על גבי סירים (שנאמר "לכל איש יש
סיר, שהכינו במיוחד עבורו, בין אם הוא צמחוני, אשכנזי או סתם אורח שהתגייס לחגוג אצל
המשפחה"),
ניתן לראות אותה.. כ"כ עדינה ושבירירית.. כ"כ רגישה וספטית לסביבה.. רק לוחשים את שמה
והיא מיד "עושה עם העיניים"... פעמים מעטות בשנה נזכרים בה וקוראים בשמה אפילו בלי להשים
לב.. ח י ר ו ת.

"חירות כפרה, בואי תעשי כלים../ רק ויש קטן על הדלת שבדיוק פספסנו בלחץ הניקיונות.. נו,
את יודעת..."
והיא בחיוך ובאומץ לב עושה את המתבקש, אח"כ כבר לא ממש זוכרים את השם רק "מאמי..חומד..
נשמה.. בואי תני יד פה, לפני שדוד פסח מגיע..".

לא באמת זוכרים את המהות שלה, את הידיעה הפנימית של ההויה שלה.
"חירות".
היא יכולה להפוך את השעבוד.. מהדבר הזה שכולם תקועים בו כל הזמן (לא, לא האייפון,
פייסבוק ושאר עוללי הטכנולוגיה..). נו.. השגרה!
הזאת שאנחנו כ"כ מרוכזים בה.. כ"כ מנסים להגיע ראשונים בכל הכוח... ותכלס אף אחד לא יודע
ממש למה.. מעין מעגל אינסופי.. שבכדי לעצור ולראות איפה החירות שלנו איפה אנחנו כבר
עברנו את הגבולות והמטרות ששמנו לעצמנו בדרך.. צריך חג או מאורע אחר שיזכיר לנו..

אחדות , אחדות היא ,היא לא כזאת.. היא עם המון אידיאולוגיה ועם רצון לשלב את הכל בהכל..
"העיקר שנהיה ביחד"- היא צועקת כל פעם שיש איזה מסיבה או המולה או סתם תחושה של התקדמות
לאנשהו..
את אחדות ממש לא שוכחים, היא הרי צצה בכל שיחה הן פולטית, דתית או סתם בין חבר'ה מה..
צבא, אולפנא, שבט בסניף וכוי..
אין ספק שהיא בעלת משמעות.. ובעלת יופי מיוחד לה..

תארו לעצמכן שהן יפגשו יחד?! חרות ואחדות?! איזה טירוף של חיים יהיה לנו..
גן עדן אתן אומרות?! לאאא, יותר גדול מזה..
הרי הן יגלו שהן משלימות אחת את השניה.. ואיך לעזאזל חיו עד עכשיו ?! בחוסר אחת של
השניה..
"קן של אוהבים" זוהי הגדרה מזערית לעומת מה שיתרחש אם נוכל לקשר אותן אחת לשניה, והקשר
יתעצם ויגיע למקומות מדהימים, שאפילו לי אין את הדמיון לתאר - לאן זה יכול להוביל..

מה שנותר לי לאחל שנזכה לחג פסח כשר ושמח עם המון אהבה והערכה!
ושנזכה להפגיש את חרות ואחדות יחיד וליצור שיתוף פעולה אינסופי שרק יעשיר ויעניק לנו
אושר וטוב.. כי מגיע לנו!
שיר- לי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.5449)