שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
היי

היי
פורסם לפני 3161 ימים     מאת משמעות     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3159 ימים

היי. אני חדשה כאן. מתמודדת עם הניסיון להבין איך להעביר את החיים בעולם הזה בתור דתיה (חוזרת בתשובה...) ונמשכת לנשים. יש לי
חברות שיודעות. חלקן דתיות וחלקן לא. חלק מהדתיות מתרחקות. עם בגלוי כמו באמירה של שמירת נגיעה או שלפי הרמב"ם הבעל צריך
לסלק את החברה של האישה אם הור יודע שהיא נמשכת לנשים וחלק פשוט נמנעות מליצור מגע פיזי איתי. אני בחורה שמאוד צריכה מגע.
ואני מרגישה שאני נמנעת מלדבר עם החברות על דברים שעוברים עליי בהחשש שזה רק יחמיר את המצב. שתיהיה דחיה נוספת. אני
בתחושה של.בדידות איומה. כל החברות סביבי מתחתנות. מקימות משפחה ואני כרגע לא רואה איך זה קורה. איך אני מסיימת את היום
חבוקה בידיים אוהבות, מקבלות ונוכחות. בתחילה חשבתי שאפשר להלחם במשיכה אבל היום אני כבר לא מרגישה שזה אפשרי וכל זה גורם
לי להתרחק מהדת. לוותר לעצמי עלתפילות שלקחתי על עצמי כבר מזמן. זה מצער אותי מאוד כי אני יודעת שיש בורא לעולם אבל אני לא
מסוגלת להתפלל אליו יותר. כאילו השתמשתי בכל מכסת הכוחות שיש בי לתפילה וזהו. אני לא רוצה יותר להתפלל. רוצה קצת לקבל
מענה. יש בי סוג של אכזבה. אמרו לי שתפילה כוחה לשנות כל גזרה והלכתי באמונה והרבה כנות. ותפילתי לא קיבלה מענה. אני יודעת
שזה מאוד קטנוני לכעוס על זה שלא קיבלתי מה שרציתי אבל זה מקומי כרגע...

תודה על המקום שהפורום הזה נותן

אני המחפשת...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)