שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
חדשה

חדשה
פורסם לפני 3112 ימים     מאת mokoosh     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3109 ימים

שלום לכן,
מצטרפת אליכן. מוכרחה לשתף ....

אני בת 40, נשואה + 3 בנות. בעלי הוא אדם טוב ונחמד אבל הוא טיפוס של סוליסט. עסוק בעבודה, הרבה ספורט. אני מרגישה מנותקת ממנו מבחינה ריגשית. אבל אני לא רוצה להתגרש. כמו שאמרתי הוא אדם טוב. אנחנו מסתדרים טוב. משתפים פעולה. אני, כמובן, גם לא רוצה לפגוע בבנות שלי. אני מחפשת להשלים את החסר בתוך המסגרת הזו.

עד לפני חצי שנה הייתה לי חברה מאוד טובה. היינו מאוד קרובות. הרבה שיחות נפש, כנות, חיוכים, תמיכה. מבחינתי זה היה תחליף לזוגיות. עם הזמן מצאתי את עצמי מאוהבת בה. מחכה לפגישה הבאה. חושבת עליה. נהנית מכל חיבוק, מכל מילת קירבה. זה היה נהדר...זה היה גם נורא. האהבה הזו לא הייתה סימטרית. היא מאוד אוהבת את בעלה - החברות ביינינו לא הייתה עבורה תחליף לזוגיות, אלא חברות טובה ופשוטה בין 2 נשים. מצאתי את עצמי שוב ושוב נפגעת ממנה בלי שהיא באמת אשמה במשהו - הייתי מאוכזבת שהיא לא מאוהבת בי.... בסופו של דבר נוצר איזשהו פיצוץ שאני חוללתי וכעת אנחנו מנותקות. אני נבוכה על הניתוק הלא ברור הזה. היא בחורה מקסימה, והייתי רוצה להיות חברה רגילה שלה, אבל אני לא יכולה להיות איתה בלי להיות מאוהבת בה. קל לי יותר לוותר על הכל.

ועכשיו אני בחוסר. אני רוצה חברה טובה כמו זו שאיבדתי. אבל אני רוצה לאהוב מישהי שתאהב אותי בחזרה באותו האופן. להתגעגע למישהי שתתגעגע גם אלי. אני לא מחפשת קשר מיני, אבל אני מאוד רוצה קשר רגשי של זוגיות. מישהי שאפשר להניח עליה את הראש מדי פעם כשצריך נחמה ועידוד. שגם תניח ראש עלי.

אני הגיונית? יש הזדהות?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)