שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
קצת צורם לי..

קצת צורם לי..
פורסם לפני 2745 ימים     מאת שיר-לי     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 2741 ימים

טוב האמת שמאוד צורם לי..
אדם גדול נפטר לפני יומיים ולו הודעה אחת על כך?!
מרגיש לי מעין זלזול נוראי.
אולי לא כולם הצליחו להתחבר לדבריו אולי לא עשה לכם רשרוש בלב במהלך כהונתו כרב..
אבל בעיני זה פוגע שאפילו מילה אחת לא נרשמה.

אשתף אותכן בדעתי האישית על הרב עובדיה ואולי מדברי תוכלו להבין את תחושת האכזבה שאני חשה מהפורום שלא לומר מהארגון..

נולדתי לתוך משפחה שבבית לא שואלים את הרב לכל תהיה בליבו של איש. לרוב יודעים את ההלכות ואת הדינים וכשממש צריך אז שואלים את הרב בנושאים כבדים ועמוקים.
ואולי בגלל זה לא יכולה לומר שהערצתי את הרב הזה או רב אחר.. כי הכל בא מבית אבא.

במהלך השנים נתגלה אדם שהתאים להיות הרב הראשי של הספרדים.. לפני כן רוב האוכלוסיה הדתית היתה הולכת על פי רב קהלתי או על פי דעותיו של רב אשכנזי.. ונוצר עם הזמן שינוי.. מוכרחה לציין שלא אהבתי את ההתחרדות של הקהילה הדתית שבה חייתי.. בנ"ע וכוי.. אבל היה ברור לי שהרב עובדיה הוא איש גדול בעיקר על פי מעשיו במהלך השנים ולפי הסיפורים של אנשים שפגשו אותו. ולכן קבלתי בהבנה גמורה שישנם רבים שהולכים אחריו באש ובמים..
בהחלט הערכתי את מעשיו, את דרכו, ובעיקר את השינוי הגדול שיצר עבור הקהילה הספרדית. את ההתרות והחסדים שעשה עבור אלמנות ויתומים.. ופחות יחסתי חשיבות לכל הדעות מסביב אודות המילים שיצאו מהקשרם בתקשורת..

אולי זה רק אני שקצת קשה לי עם לכתו של אדם גדול.. אולי זה רק תחושה אישית של אובדן של אנשים משמעותיים רבים מדי בשנה האחרונה.
ואולי זה רק אני הקטנה שמקווה שישנה תכלית עמוקה מזו עבור כולנו..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)