שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מונה המבקרים בחסות Postool
|Smileyמתי התחלתם להבין שריטה היחידה שצריך להעריץ?

|Smileyמתי התחלתם להבין שריטה היחידה שצריך להעריץ?
פורסם לפני 4617 ימים     מאת ח ג י ת     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 4610 ימים

emot57חברים יקרים,
Milk_Berry_Hפורום ריטה חושף לראשונה מתי התחלתם להעריץ את ריטה? מתי צרחתם בפעם הראשונה בהופעה שלה? מתי התעלפתם שהיא נגעה/חיבקה/נישקה.. ומתי לא שטפתם פנים שבוע כי ריטה נתנה לכם נשיקה מצלצלת בלחי?
מכיון שאני פתחתי את ההודעה הזאת, אני אהיה הראשונה לשפוך את הלב!
ס63אז ככה, הכל קרה ב-5.12.88, ריטה הופיעה בפסטיבל שירי משוררים, הלכתי לשם (סתם בתור קישוט) ויצאתי נפעמת, מאותו רגע התחלתי לאסוף עליה כל דבר אפשרי, הלכתי למליוני הופעות שלה, התכתבתי עם איזה 60 מעריצים, החלפנו תמונות בדואר (מי חשב אז על הדיגיטלית?)..
ופה לא הסתיים מסע היסורים של ריטה ממני!!
אני ועוד גדודי מעריצים חיכינו לה שעות בגשם/בסופה/בחום לפני ואחרי הצגה,בכניסה לבית שלה דאז בבבלי ת"א, הבזקנו לה ישר בפרצוף, חיכינו שרק תחייך, שתחבק שתגיד משהו.. והיא תמיד אמרה!
אבל בשבילי הערצה אז השתלמה מאד, לא רק בגלל שריטה היא הכי אישיות להעריץ, אלא בגלל העובדה שאת בן זוגי הנדיר הכרתי בהופעה של ריטה בקיסריה לפני כמה שנים ועכשיו סגירת מעגל והחתונה שלנו תתקיים גם בקיסריה, שריטה בכבודה ובעצמה הבטיחה להיות אורחת הכבוד ולא לאכול בורקס פטריות לפני שתשיר את "זכיתי לאהוב"..

אז ריטה בשבילי היא עכשיו יותר קרובה מאי פעם, אני אוהבת אותה בעיקר בתור בן אדם מיוחד ורגיש..

ולסיום, הנה כתבה עליי שפורסמה לפני 18 שנה במעריב לנוער.. כמה פאטתי וכמה נכון!!ס18

עכשיו תורכם, בלי להתקמצן על המילים בבקשה.. ותצרפו גם תמונה במידה ויש לכם עם ריטה!
ס51

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
תקנון פורום ריטה!!
על מנת שלכולנו יהיה נעים לשהות בפורום,נשמח אם תשמרו על מספר כללים
15/11/2009
שוקי סופר, המעריץ הגדול ביותר של ריטה, נהרג בפיגוע ירי!!
ריטה היתה אצלו בנשמה, מגיל צעיר העריץ אותה,כל פיסת מידע עלייה תויק למופת באלבומים עבי כרס ששמר מכל משמר. בחור מדהים, עדין נפש ומיוחד שנהרג בפיגוע ירי ע"י מחבלים בהר חברון ב- 14.6.2010.יהי זכרו ברוך!! אמן.
15/6/2010
תאריכי ימי ההולדת של חברי הפורום!!
יומולדת יש רק פעם בשנה ואצלנו יש גם מסיבה.. כל תאריכי יום ההולדת של חברי הפורום! שיהיה במזל טוב לכולם..
29/5/2009
האלבומים של ר י ט ה ! ! ! !
מתחילת הקריירה ועד כה הוציאה ריטה כ-11 אלבומים מצליחים! שרק תמשיך להצליח ולעשות לכולנו טוב ושמח בנשמה..
1/8/2009

ריטה בביצועים נדירים

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)