שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

הקהילה נסגרה ומשמשת כארכיון בלבד
חיפוש אחר נגן הוידאו המושלם

חיפוש אחר נגן הוידאו המושלם
פורסם לפני 4138 ימים     מאת clutchless     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 4127 ימים

יש לי הרבה דרישות מנגן המדיה שלי וממש קשה לי למצוא אחד שיענה על כולן.
הוא צריך להיות קליל, לעבוד טוב עם חבילות מקודדים חיצוניות, לעבוד טוב עם ריבוי צגים, להיות מסוגל להעביר סאונד דרך SPDIF, שלא יעשה בעיות עם 5.1CH, שיאפשר כתוביות וכמובן יש לי כמה דרישות קטנוניות יותר.
שיאפשר לקבוע מיקום לכתוביות ולסרט עצמו ואם הכתוביות חורגות מגודל המסך שיקטין אותם ולא יכפיל שורות.

עד היום השתמשתי בנגן mv2player, בגדול הוא ענה על כל הדרישות שלי (למעט תמיכה טובה בריבוי צגים), הבעיה שהפסיקו לחדש גרסאות שלו מזמן וכשעברתי לוינדוס 7 הוא התחיל לעשות קצת צרות. חלק מהאופציות בתפריט לא עובדות, הוא לא מסתדר טוב עם ממשק אארו, נוצרת לו מסגרת מעיקה לפעמים וצריך להקליק מליון פעמים עד שהיא נעלמת.
בקיצור, אני צריך למצוא נגן חדש שיענה על צרכי.

אני חייב לציין שעם המדיה פליר כבר אין לי בעיה. עשו אותו קליל יותר, עיצוב חביב מאוד, עובד מצוין. הבעיה איתו זה שאין תמיכה בכתוביות. (זו גם הבעיה הכי גדולה שלי עם המדיה סנטר אבל זה כבר עניין אחר)

ניסיתי את BSplayer, הוא גם נחמד אבל יש לי איתו בעיה רצינית, הוא פשוט עושה צרות עם סאונד של קולנוע ביתי בחיבור SPDIF כמו שלי, בנוסף הוא מכפיל שורות במקום להקטין את הכתוביות. (ומעלה אותן למרכז המסך, די מעיק)

מדיה פלייר קלסיק- נגן מעולה לכל הדעות אבל אני לא ממש אוהב אותו. השליטה על הכתוביות דרכו די מעיקה (בMV2 פשוט גוררים את הכתוביות, משחקים במיקום עם העכבר, כפתור נחמד בצד להגדיל ולהקטין)

בחיפושי נתקלתי בנגן חדש שפשוט שבה את ליבי, קוראים לו splash. נגן קליל מאוד, עיצוב נחמד ביותר, רואים בו פשוט מעולה והוא ניגן לי סרטי full HD בלי מקודדים חיצוניים. (אני עדיין מחכה שיתאימו את חבילת המקודדים שאני אוהב לוינדוס 7 , לא רוצה חבילה אחרת)
יש בו גם מנגנון חדש לשיפור התמונה.
הבעיה איתו שהוא קיים כרגע רק בגרסאת לייט, הגרסא המקצועית עדיין לא יצאה וחסרות לי אופציות כמו תמיכה ב-SPDIF שתהיה בגרסת ה-PRO והוא גם לא מאפשר הזזה של הוידאו והכתוביות כרצוני.
**אם הדרישות שלכם מהנגן שלכם מינימליסטיות, פשוט שינגן סרטים ומדי פעם לזרוק בו גם כתוביות, אני ממליץ לכם לנסות את הנגן הזה, הוא פשוט תותח. יש בו גם אפשרות להאצת חומרה שתספק איכות מעולה בלי זלילת משאבים.

אני לא אוהב את VLC ומעדיף להתעדכן למקודדים החדשים ביותר במקום לסמוך על מקודדים פנימיים של נגנים.

יש לכם המלצות בשבילי?
(כן אני יודע שאני מעצבן עם הדרישות שלי אבל המחשב הזה משמש כמדיה סנטר, אני אוהב איכות והדברים הקטנים מפריעים לי)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
הכינו מחשבכם לקיץ
המאמר הנ"ל בא להכין את מחשבכם לקראת הקיץ המשמש ובא.
12/4/2010
כלים שימושיים
מקבץ של שירותי אינטרנט שיעשו לכם חיים קלים יותר
1/3/2010
וינדוס, עבר, הווה, עתיד.
מאמר קצר על מערכות ההפעלה וינדוס מבית מיקרוסופט לאורך השנים.
16/7/2009
מדיניות הרישוי של מוצרי מיקרוסופט
במאמר הבא, אנסה להסביר ולהבהיר מהי מדיניות חברת מיקרוסופט לגבי מוצריה. המאמר מתייחס בעיקר למערכות ההפעלה וינדוס ולמוצרי אופיס השונים.
16/3/2009
מספר כללים למחשב תקין אשר יאריך ימים
ישנם מספר כללים פשוטים אשר יעזרו לנו לשמור על המחשב. במידה ונשמור על כללים אלו נוכל להנות ממחשב תקין ובריא לאורך זמן.
7/6/2009

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)