שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

עצות וטיפים לסקס בטוח, מהנה וטוב יותר!


עצות וטיפים לסקס בטוח, מהנה וטוב יותר!
פורסם לפני 4696 ימים     מאת Butterfly     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 4670 ימים

פתחתי את הנושא על מנת לאפשר לכולם לחלוק איתנו עצות וטיפים לסקס כייפי יותר ואיך לא- גם בטוח יותר.

מי שכבר קיים יחסי מין בעבר ורוצה לשתף מוזמן ומי שעוד לא- לא להרגיש מקופחים! הטיפים גם לאלה שקיימו וגם לאלה שלא. אני כמעט בטוחה שאין בנאדם שיודע את הכל ולכן אנחנו כאן! מי שטרם חווה(כתבתי בזכר אך אני מתייחסת לשני המינים)- מוזמן גם להגיב ולשאול שאלות אם מתחשק ;)

אז אני אתחיל...

חשוב להירגע! (לא רק בפעמים הראשונות...תמיד)
לשמור על ריכוז (זה מאוד חשוב כשרוצים לגמור)
לכבד את הפרטנר/ית ולתת גם לו להינות מהסקס. אני לא מאמינה שזה נכון להיות אנוכיים בסקס. מה הטעם? כל הסיפוק נמצא באיך שאנחנו מספקים את הצד השני.


אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0703)