שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

נפרדתי מחברה, עכשיו לא יודע מה לעשות...


נפרדתי מחברה, עכשיו לא יודע מה לעשות...
פורסם לפני 4693 ימים     מאת devil playing god     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 4691 ימים

לפני מעט זמן נפרדתי מחברה שלי שהיינו ביחד הרבה זמן.
זה לא שהפסקתי לאהוב אותה או שכעסתי, פשוט חשבתי שיותר טוב לה ככה בלעדי כי למרות כמה שאהבתי אותה לפעמים הסתכלתי על בנות אחרות ואפילו חשבתי על לבגוד בה או לזרוק אותה בשבילם, למרות שבחיים לא בגדתי בה!!
עכשיו נפרדתי ממנה ואני מרגיש כמה אני מתגעגע אליה, וכמה היא חסרה לי.
אני בכלל לא יודע מה לעשות, אני נורא מבולבל, לתקשר איתה? לא לתקשר איתה? כאילו אני יודע שבשבילה עדיף שאני לא אדבר איתה ככה יהיה לה יותר קל לשכוח ממני.
אבל מצד שני אני ממש מרגיש שאני מתגעגע ולא יודע מה לעשות עם עצמי...
מה לעשות? למישהו יש רעיונות?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)