שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

אין לך מה לפחד- אין בזה שום נזק


אין לך מה לפחד- אין בזה שום נזק
פורסם לפני 4675 ימים     מאת MAGOZ     אין תגובות    

אני עכשיו לא כותבת לך את דעתי האישית אלא את העובדות כפי שהן מבחינה רפואית (פיזיולוגית ואנטומית) על ההבדלים שבין החזקת שתן ל"החזקת זרע" שאתה מתאר והסיבות למה החזקת שתן מאוד מסוכנת ואילו החזקת זרע אינה מסוכנת כלל:

החזקת שתן מזיקה משתי סיבות:
1. היא מחלישה את הסוגר ששומר עליך מפני הטלת שתן בלתי רצונית כמו שיש לילדים קטנים, לאנשים זקנים, לחלק מהנשים לאחר לידה ולעיתים בזמן הריון ולאנשים שיש להם מחלות שונות ודלקות במערכת השתן.
2. השתן נועד לפינוי מטאבוליטים (תוצרי הלוואי של חילוף החומרים בגוף - קרוי מטאבוליזם) ועודפי חומרים שונים. החזקת השתן לא מאפשרת לגוף לפנות בתדירות הרצויה ולעיתים אם השתן הופך רווי מידי בחומרים אלה, חלק אף עשויים לחזור אל מחזור הדם. במקרים קיצוניים של עצירת שתן, עשוי להיגרם נזק בלתי הפיך לכליות ולעיתים אף למוות.

לעומת החזקת השתן, החזקת זרע אינה מזיקה כלל.
כל תא בגוף חי תקופה מוגבלת של זמן, לכל תא תוכלת חיים אחרת בהתאם לתפקידו בגוף. תא שמת, מתפרק ונספג בחזרה למערכת לצורך מחזור החומרים שמהם הוא היה עשוי והגוף נפטר מתוצרי הלוואי של הפירוק שהוא לא יכול להשתמש בהם. תוכלת החיים של הזרע היא מספר ימים בודדים ועל כן, זרע שלא שומש תוך בערך 4 ימים מיום יצירתו, פשוט מת, מתפרק ונספג בגופך.
מדובר בתהליך פיזיולוגיה תקין לחלוטין שקורה בגוף ואין בו שום סכנה כלל. למעשה, גם אם תאונן כל יום כמה פעמים, עדין יהיו חלק מהתאים שלא יצאו אלא ישארו בגוף, יתפרקו וייספגו.
נוזל הזרע כמעט כולו זה בסך הכל תמיסה של מים שמכילה כמויות מזעריות של מלחים, גלוקוז (יחידת הבסיס של סוכר שממנה מפיקים הזרעים ושאר תאי הגוף אנרגיה לצורך פעילותם), מעט הורמונים ואנזימים שהם שמות מפוצצים לחלבונים בעלי תפקידים שונים בהפרייה וכמובן את הזרעים עצמם - שהם בסך הכל מצבור מזערי של מולקולות DNA וחלבונים. המים, המלח, הסוכרים, הDNA ועוד קצת אנזימים והורמונים שכאמור הם חלבונים שיש להם חלק בהפריה. כל החומרים האלה נמצאים דרך קבע בגוף האדם וכאשר הזרע לא משומש, הגוף ממחזר אותם.
במקום תאי הזרע שהזדקנו, מתו, התפרקו ונספגו, הגוף מייצר תאים צעירים חדשים שיעברו גם הם יעברו אותו תהליך במידה ולא יישפכו אל מחוץ לגוף.

שאלות נוספות?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0801)