שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהסקס נוער
הקהילה הכי טובה ברשת, לדיונים, שאלות, בקשות ורעיונות בקשר לסקס, אהבה, יחסים, זוגיות וכל מה שנוגע לכך - תרגישו חופשיים וללא בושה.

שיגרה...


שיגרה...
פורסם לפני 4659 ימים     מאת devil playing god     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 4658 ימים

לפני כמה זמן נפרדתי מהאקסית שלי...
ולפני כמה זמן אמרתי לה שאני אוהב אותה ושאני רוצה אותה בחזרה.
היא אמרה לי שהיא כבר לא אוהבת אותי, ושיש לה מישהו חדש, שאומנם היא לא אוהבת אותו... אבל היא מתחילה להרגיש אליו דברים והיא רוצה אותו.
אני קיבלתי ממנה את הרושם שעוד יש לי סיכוי איתה... ושהיא עדיין מרגישה אלי דברים.
ואז היא בטון הכי לא יפה והכי משפיל אמרה לי שאין לה מה לדבר איתי יותר, כי היא לא אוהבת אותי וכי היא בכלל לא רוצה אותי יותר, ושאני סתם עוד בנאדם בשבילה.
ואז כאילו זה לא מספיק כאב היא גם הבהירה לי יפה מאוד שכל מה שהייתי בשבילה (היינו ביחד כמעט שנה) היה שגרה. שהיא בסכ"ה הייתה צריכה את השגרה שלה ואני הייתי הכי נוח, כי הייתי שיגרה בשבילה, ושהסיבה היחידה שהיא רצתה אותי היה בגלל שזה היה שגרה בשבילה וזה היה לה נוח. ובגלל זה פגעתי בה כל כך כשנפרדתי ממנה, כי בעצם לקחתי ממנה את השגרה שלה.
עכשיו אני רוצה להמשיך הלאה אבל עדיין מתגעגע אליה, ועדיין רוצה אותה, ועדיין אוהב אותה, למרות שהיא הבהירה לי יפה מאוד שהיא לא הרגישה שום דבר כלפי אפעם ובעצם רק רצתה את השיגרה הנוחה שלה.
אני בכלל לא יודע מה לעשות... להישאר בשבילה? לחכות לה? (למרות שהיא כבר לא מרגישה כלום כלפי) או לנסות להמשיך הלאה? למרות אני בכלל לא יודע כמה אני רוצה...
עצות מישהו?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריךמאמרי הקהילה
מדריך: מחלות מין: מניעה, גילוי וטיפול.

23/2/2010
הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
פירוט חשוב לגבי הרפס - הדבקה, מניעת הדבקה, וההשפעה שלו על קשר זוגי.
23/2/2010
האם הגודל קובע? - הכל על גודל איבר המין הגברי...
מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה? מה עושה מי שיש לו איבר מין קטן? האם זה יגדל? האם זה משנה? האם הגודל קובע והאם בנות באמת מחפשות בנים עם זין גדול? כל התשובות לכל השאלות אלו ואחרות, במאמר שלפניכם
20/12/2008
מדריך לארון התרופות הביתי - לגזור ולשמור
המדריך עוסק בעיקר באופן אחסון תרופות בבית (היכן מאחסנים אותן וכיצד) ותקופות אחסון מומלצות (לכל תרופה תאריך תפוגה משלה, שמתקצר מרגע פתיחתה) ונותן לנו כלים שימושיים מאוד שמטרתם למנוע מאיתנו לאחסן וליטול בטעות תרופות שהתקלקלו (ובכך להימנע מהרעלות) ולמנוע מאיתנו להיתקע בלי תרופה כשאנחנו באמת צריכים אותה (אם למשל חשבנו שיש לנו תרופה שאנחנו צריכים ובסוף מסתבר שתאריך התפוגה שלה חלף או שבכלל אין לנו אותה).
23/2/2010
"הֶיֶה נכון" לא רק בצופים - מדריך עזרה ראשונה
מחקרים מראים שניתן היה למנוע הרבה מאוד מקרי מוות פתאומיים, לו הציבור היה יודע להעניק עזרה ראשונה במקרים דחופים והיה מחונך להעניק אותה. אז... האם אתם יודעים מה לעשות כשמישהו לידכם מתעלף או אפילו חוטף התקף לב חס וחלילה? מה לעשות כשחולה סוכרת נכנס להתקף? האם אתם יודעים לטפל במקרי חנק ובכוויות?
23/2/2010המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1104)